MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Wspólne odrabianie lekcji

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 1 kwietnia 2009, 10:04
Aktualizacja: 10:07
Autor: aga
Wspólne odrabianie lekcji
Fot. mario
Odrabianie lekcji pod opieką nauczyciela może być przyjemnością.Ośrodek Społeczno – Kulturalny w Wałbrzychu wspólnie z nauczycielami organizuje zajęcia, które mają pomóc młodzieży w codziennej nauce.

Podczas zajęć wałbrzyska młodzież będzie miała możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanych nauczycieli poza zajęciami lekcyjnymi. Jak się okazuje uczniowie najwięcej problemów mają z informatyką, matematyką, chemią i językiem niemieckim. Nauczyciele bardzo chętnie zadeklarowali swoją pomoc dla uczniów, którzy mają trudności w nauce tych przedmiotów. Takie zajęcia są bardzo potrzebne, bo nie każdy uczeń jest w stanie przyswoić wiedzę przekazywaną na zajęciach lekcyjnych.

Spotkania uczniów z nauczycielami w OSK mają odbywać się w przyjaznej i nie stresującej atmosferze. Sale są wystarczające duże do prowadzenia zajęć. OSK ma także salę komputerową wyposażoną w nowy sprzęt, co dodatkowo ułatwi i uprzyjemni pracę zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Dzięki takim zajęciom, pomocy i otwartości nauczycieli młodzież ma szansę nadrobić zaległości z danego przedmiotu, a na drugi dzień bez stresu i niepotrzebnych nerwów uczęszczać na lekcje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

Miasto broni strażników

Przyjedzie Duda

Policjanci pompowali

Pandemia nas nie opuszcza

Zagospodarowali szczyt

Czysto na Chełmcu

Bezpieczeństwo w wakacje