MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wrocławskie lotnisko przylatuje do Wałbrzycha

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 12:04
Aktualizacja: 12:05
Autor: red
Port Lotniczy we Wrocławiu zaprasza mieszkańców Wałbrzycha na otwarcie wystawy pod hasłem „Wrocławskie lotnisko przylatuje do Wałbrzycha”.

Na plenerowej wystawie zaprezentowane zostaną najpiękniejsze miasta Europy, do których bezpośrednio i tanio można się dostać z wrocławskiego lotniska oraz plany rozwoju Portu Lotniczego Wrocław.

Przed oficjalnym otwarciem wystawy, w wałbrzyskim Ratuszu, odbędzie się konferencja prasowa, na której będzie mowa m.in. o tym, jak bliskość lotniska wpływa na potencjał gospodarczy i turystyczny Wałbrzycha. Przedstawiona zostanie też krótka prezentacja wrocławskiego lotniska. W konferencji udział wezmą: Piotr Kruczkowski, Prezydent Wałbrzycha oraz Jarosław Wróblewski, Wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław.

Konferencja odbędzie się w środę 18 sierpnia o godzinie 12.00. Po konferencji około godziny 12.35 nastąpi uroczyste otwarcie wystawy na wałbrzyskim Rynku.

Czytaj również

212. Rocznica Bitwy na Czerwonym Wzgórzu

Finaliści "Bezpiecznego kierowcy" wyłonieni

Po co nam Unia?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Limciu 16-08-2010 21:33
Jaka bliskość ? Przecież tam się jedzie 1,5 godziny i to skrótami przez Pietrzykowice i Smolec. Jak ktoś nie zna wioskowych dróżek, to może się przez Wrocław przeciskać i 2 godziny. Bliskie lotnisko, to takie, na które można dostać się w max 40 minut, a tego nie da się zrobić bez trasy S8, łącznika do niej blisko Wałbrzycha i oczywiście AOW (już budowanej)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych pełen alimenciarzy

GOPR–owcy znów musieli interweniować

Studenci Uniwersytetu III Wieku spotkali się z Wicemarszałek Sejmu

Miasto chce poczynić kolejny krok ku budowie basenu odkrytego

Czy dojdzie do strajku pocztowców?