MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wrocławskie lotnisko przylatuje do Wałbrzycha

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 12:04
Aktualizacja: 12:05
Autor: red
Port Lotniczy we Wrocławiu zaprasza mieszkańców Wałbrzycha na otwarcie wystawy pod hasłem „Wrocławskie lotnisko przylatuje do Wałbrzycha”.

Na plenerowej wystawie zaprezentowane zostaną najpiękniejsze miasta Europy, do których bezpośrednio i tanio można się dostać z wrocławskiego lotniska oraz plany rozwoju Portu Lotniczego Wrocław.

Przed oficjalnym otwarciem wystawy, w wałbrzyskim Ratuszu, odbędzie się konferencja prasowa, na której będzie mowa m.in. o tym, jak bliskość lotniska wpływa na potencjał gospodarczy i turystyczny Wałbrzycha. Przedstawiona zostanie też krótka prezentacja wrocławskiego lotniska. W konferencji udział wezmą: Piotr Kruczkowski, Prezydent Wałbrzycha oraz Jarosław Wróblewski, Wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław.

Konferencja odbędzie się w środę 18 sierpnia o godzinie 12.00. Po konferencji około godziny 12.35 nastąpi uroczyste otwarcie wystawy na wałbrzyskim Rynku.

Czytaj również

Zmiany na Noworudzkiej

Radni będą głosować w sprawie referendum

Nowatorska kładka

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Limciu 16-08-2010 21:33
Jaka bliskość ? Przecież tam się jedzie 1,5 godziny i to skrótami przez Pietrzykowice i Smolec. Jak ktoś nie zna wioskowych dróżek, to może się przez Wrocław przeciskać i 2 godziny. Bliskie lotnisko, to takie, na które można dostać się w max 40 minut, a tego nie da się zrobić bez trasy S8, łącznika do niej blisko Wałbrzycha i oczywiście AOW (już budowanej)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ratują koźlęta

Uroczyste obchody

Współpraca owocuje

Zabójstwo na Podgórzu

Niebezpieczne dziki