MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wprawdzie już dawno po świętach, ale 51–latek ukradł ozdoby świąteczne

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Czwartek, 31 stycznia 2019, 13:19
Aktualizacja: 18:21
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony poniedziałek bezpośrednio po zgłoszeniu dzielnicowi Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali 51–letniego mężczyznę, który ukradł ozdoby świąteczne należące do Urzędu Miasta w Głuszycy.

Poinformowani o zdarzeniu głuszyccy policjanci ustalili na miejscu, że pracownicy tamtejszego urzędu 28 stycznia zdejmowali z ulic Głuszycy wiszące nad drogą ozdoby świąteczne. Nie byli jednak w stanie zabrać wszystkich, dlatego dwa neony świetlne o łącznej wartości 2 tysięcy złotych pozostawili przy drodze. Kiedy wrócili po nie, tych już nie było.

Podjęte bezpośrednio po zgłoszeniu przez dzielnicowych czynności operacyjne doprowadziły do zatrzymania odpowiedzialnego za kradzież mienia 51-letniego mieszkańca tej miejscowości. Policjanci odzyskali także skradzione przedmioty. Podejrzany mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
25%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
25%
Smuci
1
25%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Kładka – duże wrażenie

Kuchciński nie zaszkodził

Prosto w dom

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Troll 16-02-2019 20:50
Prosił o przyjęcie do SLD i chciał wystroić w czynie społecznym "choinkę pierwszomajową", bo się z choinki pewnie urwał. Może to być okoliczność łagodząca?;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poszukują świadków

Areszt dla awanturnika

Znamy wszystkich kandydatów PiS–u

Nietypowy pożar

Prawdziwi smakosze...