MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wpadł w zasadzkę

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 11 lipca 2019, 12:47
Aktualizacja: Piątek, 12 lipca 2019, 8:30
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrzymania ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości wałbrzyszanina dokonali we wtorek wieczorem policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Poszukiwany m.in. listem gończym do odbycia łącznej kary 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności 28–letni mieszkaniec naszego miasta odpowie jednak po raz kolejny przed sądem.

Mundurowi zatrzymali 28-latka w wyniku pracy operacyjnej w dzielnicy Poniatów, kiedy 9 lipca po godzinie 18:30 wysiadał z samochodu. Mężczyzna był poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa przez Sąd Rejonowy w Kłodzku do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności oraz przez Sąd Rejonowy w Złotoryi. W tym drugim przypadku wałbrzyszanin ma spędzić 8 miesięcy za kratami więzienia.

W trakcie wykonywania czynności policjanci zabezpieczyli przy 28-latku, w jego samochodzie oraz mieszkaniu środki psychotropowe w postaci amfetaminy i tabletek MDMA, z których można było wykonać blisko 100 porcji handlowych tych narkotyków oraz mniejsze ilości środka odurzającego w postaci marihuany.

Za kolejne popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi wysoka kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

14
82%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
12%
Złości
1
6%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nietuzinkowa postać

Kolejny napad

Kamieniecka oddana

Wyraźnie na PiS

Wrócił na miejsce

Większość za rządzącymi

Perfumy w modzie

Pięć osób w szpitalu