MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Włamał się do mieszkania i ukradł sprzęt elektroniczny

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 23 maja 2019, 7:28
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Zespołu Operacyjno–Rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do mieszkania przy ul. Świdnickiej w Wałbrzychu. Okazał się nim 36–letni wałbrzyszanin.

Do opisywanego zdarzenia doszło w połowie kwietnia tego roku. 36-latek wyłamał zamek w drzwiach wejściowych do mieszkania przy ul. Świdnickiej i dostał się do jego wnętrza, skąd ukradł dwie konsole do gier z dodatkowym osprzętem, aparat fotograficzny, gry komputerowe oraz dysk przenośny. Poszkodowany wycenił straty w mieniu na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.

Policjanci drugiego komisariatu analizując zebrany na miejscu zdarzenia materiał dowodowy ustalili sprawcę tego czynu. 20 maja przed godziną 12:00 mężczyzna został ostatecznie zatrzymany w Wałbrzychu na ul. Niepodległości. Praca operacyjna przyniosła pożądany efekt i podczas dalszych czynności procesowych funkcjonariusze odzyskali cały skradziony sprzęt elektroniczny.

36-letni wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył stosowne wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
25%
Nudzi
1
25%
Smuci
1
25%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kierowcy nie przebierają w słowach

Zaatakowała ochroniarza kamieniami

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej i wjechał w przystanek

Dzisiaj "Boże Ciało"

GOPR w rozbudowie

Takiego sąsiada nie zazdrościmy

Odbywa karę, a czeka go następna

Prezydent Szełemej wysoko oceniony w rankingu Newsweeka