MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wkrótce wystawa kotów

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 13 sierpnia 2010, 7:52
Aktualizacja: 7:53
Autor: red
Ubiegłoroczna wystawa kotów w Wałbrzychu cieszyła się dużą popularnością
Fot. red
W dniach 4 i 5 września 2010 roku Cat Club Wrocław zaprasza na XXV i XXVI Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych w Wałbrzychu, która odbędzie się w hali lekkoatletycznej OSiRu mieszczącej się przy ul. Chopina 1a (dzielnica Nowe Miasto).

Stowarzyszenie Miłośników Kotów CAT CLUB WROCŁAW jest członkiem – założycielem polskiej federacji felinologicznej: Felis Polonia, skupiającej kilkanaście klubów w całej Polsce, będących w międzynarodowej organizacji FIFe.

CCW stał się jednym z największych klubów w Polsce oraz największym na Dolnym Śląsku. Skupia on już prawie 1000 zarejestrowanych kotów różnych ras.

Jako dynamicznie działający organizator pokazów i międzynarodowych wystaw we Wrocławiu, Opolu, Legnicy i Wałbrzychu, CCW cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników kotów.

W Wałbrzychu swoją urodę zaprezentuje około 400 kotów różnych ras z całej Europy i Polski. Hodowcy będą mieli możliwość podzielenia się ze zwiedzającymi swoją wiedzą i doświadczeniem oraz osiągnięciami hodowlanymi. W sobotę odbędzie się specjal show kotów brytyjskich, w niedzielę zaś kotów burmskich i rosyjskich. Na wystawę zostali zaproszeni znani zagraniczni i polscy sędziowie międzynarodowi, którzy będą oceniać wszystkie kocie piękności.

Wszystkich miłośników tych wspaniałych stworzeń zapraszamy do odwiedzenia wystawy, gdzie również będzie można skorzystać z porad producentów profesjonalnych karm, zakupić akcesoria dla swojego pupila.

Czytaj również

Z gumą do windy...

Trwają poszukiwania

Wałbrzyska oświata po wprowadzonych zmianach

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Limciu 13-08-2010 14:42
Nie dość, że jest to głównie bazar z jedzeniem i akcesoriami dla kotów, to jeszcze za zaszczyt dokonania na nim zakupów będą sobie życzyć 24 zł od rodziny (2+2) - w innych konfiguracjach jeszcze drożej. Ciekawe, że redaktorzy zapomnieli napisać o tym drobnym szczególe. Dla mnie ta cena jest zaporowa.
~Rebel Yell 14-08-2010 8:01
"w innych konfiguracjach jeszcze drożej." czerwienie sie na mysl jakie to konfiguracje. Limciu ma racje, dla dzieciakow powinno byc free, albo jezeli um chce sie promowac niech sie promuje jako miasto przyjazne dzieciakom i i wpuszcza je za symboliczne 1 zl na wszystkie imprezy.
~A. 24-08-2010 18:13
hmmm chyba też zacznę się czerwinić ;) A Pan Limciu to nie zauwazyl że nawet godziny nie ma podanej, czyli info w momencie dodania artykułu było niepene zapewne :/ to raczej wina organizatorów a nie redakcji ....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Krzewy zamiast drzew

Ciasto i Kawa

SM Podzamcze reaguje na zastawianie dróg dojazdowych

Kibice zaprotestują

Rycerskie potyczki