MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wkrótce wernisaż

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Niedziela, 27 października 2019, 11:04
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 października 2019, 8:19
Autor: red
Fot. organizatorzy
Zapraszamy starszych i młodszych na wernisaż wystawy Krzysztofa Polaczenko, który odbędzie sie 8 listopada o godzinie 17.00 W Centrum Kulturalno–Kongresowym "Witold" w Boguszowie–Gorcach.

„Realna iluzja” doskonale określa zestawienie precyzji realizmu ze światem wyobrażonym. Nadawanie nowego znaczenia przedmiotom czy miejscom to zadanie dla malarza surrealisty. Główny przekaz większości obrazów traktuje o współczesności, uwypuklając przy tym ludzkie wady i zalety. Sama jednak interpretacja pozostaje otwarta i wymaga od widza uruchomienia jego własnej wyobraźni. Podczas wernisażu zostanie zaprezentowany debiut literacki, książka pt. „Wanna” i filmowa prezentacja powstawania obrazu, całość wzbogaci autorska muzyka.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Otwarcie wystawy

Wybory to niebezpieczeństwo

Kolejne zarażenie w Wałbrzychu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Halinka 27-10-2019 16:36
Wernisaż "Realna iluzja" jest naprawdę warta obejrzenia. Pan Dyrektor Icek powinien poczynić starania, aby z tą piękną i niebanalną wystawą mogli zapoznać się wałbrzyszanie. Może Stara Kopalnia byłaby godnym miejscem do wernisażu?
~Józwa 27-10-2019 21:01
Siłą rzeczy nie znam wystawy, ale sądząc po plakacie, przemawia do wyobraźni. Ciekawe wydarzenie. Nie wiem tylko, dlaczego Halinka rekomenduje ten wernisaż, skoro wystawa ma się odbyć dopiero 8 listopada, jak na plakacie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

WOK informuje

Tokarczuk pokonała Wiedźmina

Lokalna tarcza

Wałbrzych walczy z koronawirusem

Zmarł 57–latek