MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 2 lipca
im. Marii, Urbana

Wizyta wałbrzyskich policjantów u przedszkolaków

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 2 lipca 2015, 7:34
Aktualizacja: 7:56
Autor: opr.red.
Fot. www.walbrzych.policja.gov.pl
Nadeszły kolejne wspaniałe wakacje. Bawimy się, radujemy, korzystamy z dobrodziejstw wody, gór i innych letnich atrakcji. Bardzo dużo podróżujemy. Jak spędzić wakacje bezpiecznie, jak bezpiecznie podróżować, jak korzystać z dobrodziejstw wakacyjnych atrakcji ? O tym policjanci z pierwszego komisariatu mówili w dwóch wałbrzyskich przedszkolach.

W miniony piątek policjanci z pierwszego komisariatu udali się do dwóch Niepublicznych Przedszkoli w Wałbrzychu. Obie wizyty związane były z przeprowadzeniem zajęć na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale przede wszystkim w ruchu drogowym podczas tegorocznych wakacji. Dzieci bardzo serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówili.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Policjanci przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bezpłatne bilety na basen

Zagłosuj na wakacjach

Wymień ogrzewanie

Na przekór pandemii

Stracił uprawnienia

Wymarzone wakacje

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

Popierają Dudę