MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Wiosna, Wiosna ach to ty”

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 11 marca 2019, 8:16
Aktualizacja: 13:20
Autor: red
Fot. organizatorzy
Na zewnątrz coraz cieplej, przyroda budzi się do życia, a to oznacza, że czas na Inaugurację Sezonu Turystycznego 2019 “XV Powitanie Wiosny na szlaku”.

W tym roku do Boguszowa-Gorc zapraszamy w sobotę 30 marca. Spotykamy się około 9.15 na ternie Centrum Kulturalnego-Kongresowego Witold w Boguszowie-Gorcach, gdzie zwiedzimy izbę pamięci oraz przy sprzyjających warunkach wieżę widokową. Następnie odbędzie się piesza wycieczka świeżo wyznakowanym – czarnym szlakiem na Trójgarb. Na szczycie planowe jest wejście na najwyższą w Sudetach wieżę widokową oraz ognisko z kiełbaskami. Kolejny etap wędrówki to zejście nad zalew w Starych Bogaczowicach, gdzie będzie zorganizowany bezpłatny transport. Długość trasy to około 14 kilometrów. Udział w imprezie jest bezpłatny, a uczestnikom Inauguracji organizatorzy zapewniają opiekę przewodnicką, pamiątkową odznakę oraz kiełbaskę na ognisko.

Zapraszamy mieszkańców Boguszowa-Gorc oraz turystów z całego Dolnego Śląska do udziału w Powitaniu Wiosny. Więcej informacji na plakatach oraz na stronach organizatorów: Ośrodka Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach oraz Koła Przewodników Sudeckich i Terenowych przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dzień Sołtysa w gminie Mieroszów

PiS stracił przodownictwo w sondażu

Prelekcja Róży Stolarczyk cieszyła się sporym zainteresowaniem

Gmina Wałbrzych zaciąga kolejny kredyt

Możesz zagłosować na swojego proboszcza

45–latka odpowie za handel krajanką tytoniową niewiadomego pochodzenia

Dzień Kobiet na Białym Kamieniu

Zmarł były Mistrz Polski w koszykówce