MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wielki sukces programu „Z wodą po zdrowie”

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 14:31
Aktualizacja: 14:32
Autor: red
Fot. organizatorzy
Do programu „Z wodą po zdrowie”, organizowanego przez Wodociągi Wałbrzych, zapisało się niespełna 450 uczestników, którzy przychodzili na darmowe zajęcia sportowe przez trzy miesiące – od czerwca do sierpnia.

Wielki Finał akcji zaplanowany jest na ostatnią sobotę sierpnia, a gościem specjalnym będzie Mistrzyni Świata Fitness Natalia Gacka.
Organizatorzy przyznają, że nie są zaskoczeni tak dużym i pozytywnym odzewem tej akcji – w Wałbrzychu jest mnóstwo ludzi, którzy kochają aktywność fizyczną lub którym brakowało motywacji, żeby zacząć zdrowy tryb życia. W każdą sobotę wakacji o godz. 9:00 w Hali Lekkoatletycznej w Wałbrzychu odbywały się darmowe zajęcia sportowe pod okiem profesjonalnych trenerów. Zainteresowanie było tak ogromne, ponieważ każdy mógł znaleźć tam trening dopasowany do własnych możliwości, a atmosfera za każdym razem była bardzo przyjazna i rodzinna.
– Za każdym razem rozpoczynaliśmy wspólną rozgrzewką, po czym dzieliliśmy się na mniejsze grupy – Strefę Junior, Strefę Kobiet, Strefę dla Początkujących i Strefę dla Zaawansowanych. Ta akcja to był naprawdę dobry pomysł i już słyszymy od uczestników, że będzie im brakować cotygodniowych spotkań. – komentuje koordynatorka programu Justyna Oleksy.

Podczas finału programu - Pikniku z wodą 27 sierpnia 2016 zajęcia w Strefie Kobiet poprowadzi Mistrzyni Świata Fitness Natalia Gacka. Każda z Pań może wziąć udział w treningu, ponieważ poziom ćwiczeń będzie optymalnie dopasowany do grupy. Nie zabraknie także Męskiej Strefy, którą poprowadzi oficjalny trener Reebok Spartan Race – Marcin Czarnecki. Organizatorzy zapewniają także zajęcia sportowe i animacje dla dzieci od 5 r. ż. Po zakończeniu treningu nastąpi podsumowanie całego programu „Z wodą po zdrowie”. Będzie też okazja do wspomnień, wspólnych zdjęć i świętowania.

W Wielkim Finale mogą wziąć udział wszyscy chętni, nie tylko stali uczestnicy programu. Każdy, kto lubi się ruszać, może czuć się zaproszony. Wodociągi Wałbrzych zorganizowały ten program w ramach akcji „Wodę piję – zdrowo żyję”, która ma na celu promocję zdrowego trybu życia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dodatkowa emerytura dla 100–latków

Dobry plecak miejski i w teren, czy taki istnieje?

Wsparcie dla strażaków

Udana wyprawa

Wyborcza loteria

Rozwaga nad wodą

Sprzedał sprzęt, którego nie miał

Przyjedzie Duda