MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 31 maja
im. Anieli, Petroneli

Whisky wypił na miejscu – miał ponad 6 promili alkoholu w wydychanym powietrzu

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Poniedziałek, 7 stycznia 2019, 12:33
Aktualizacja: 15:00
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Grzmiącej, który w minioną sobotę w nocy został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów w Głuszycy.

Do zdarzenia doszło 5 stycznia około godziny 23:00 przy ul. Łukasiewicza w Głuszycy. Sprawca po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach obiektu, dostał się do jego wnętrza. Miejscowi policjanci po otrzymaniu wezwania niezwłocznie udali się na miejsce i po wejściu do sklepu znaleźli złodzieja ukrywającego się pomiędzy lodówką a szafką, a w jego plecaku znajdowały się skradzione butelki z różnego rodzaju alkoholami oraz paczkami papierosów o łącznej wartości ponad 500 złotych. Funkcjonariusze ustalili, że 37-letni mężczyzna nie omieszkał także skosztować whisky, którą wypił na miejscu.

Zatrzymany mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Nieuszkodzone, skradzione artykuły wróciły natomiast na półki sklepowe.

Twoja reakcja na artykuł?

17
57%
Cieszy
3
10%
Hahaha
1
3%
Nudzi
2
7%
Smuci
1
3%
Złości
6
20%
Przeraża

Czytaj również

Czekoladowy złodziej

Pasażer został w aucie

Potrzebowali styropian

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Ada 7-01-2019 14:52
Sprawcę ujął właściciel sklepu . Policja zatrzymała i już został wypuszczony złodziej po wytrzeźwieniu z 6 promili . Zanim go wsadzą na parę lat jeszcze zdąży się kilka razy napić whisky na włamach .
~Siuzdak 7-01-2019 18:11
Niska szkodliwość czynu. Do umorzenia. Jest wyraźnie napisane, że nieuszkodzone, skradzione artykuły wróciły na półki sklepowe. A alkohol, który wypił wziął ze swojego domu. Co za ksenofobia i brak empatii.
~Nat 7-01-2019 20:16
A teraz nagrodę dostanie za rekord 6 promila i rentę dożywotnią z opieki bo to już wynik zaawansowanej choroby
~ŁOŚSUPERKTOŚ 8-01-2019 1:10
Od świąt kolo musiał ciężko zbierać te promile, musiał wydać nie jedno polskie peso na truciznę zwaną alkoholem, jak trucizna to wróg, jak wróg to trzeba walczyć, wiadomo. Teraz Wy robicie z bohatera jakiegoś zwyrodnialca, niczym TVN czy inne BBC. Zostawię to bez komentarza.. HYHY

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pasja nauczania

Jak wygląda sytuacja miejskich spółek – Aqua Zdrój dołuje

Wałbrzych Centrum

Motorowerem w radiowóz

Powrót za kraty