MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Wciąż te narkotyki

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 30 czerwca 2020, 6:37
Aktualizacja: Środa, 1 lipca 2020, 9:06
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W ręce wałbrzyskich kryminalnych trafił 26–latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli 200 porcji handlowych amfetaminy.

Do realizacji prowadzonej przez wałbrzyskich kryminalnych sprawy doszło w miniony piątek po południu na terenie Wałbrzycha. Stróże prawa na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali w mieszkaniu mężczyznę, który posiadał przy sobie 200 działek dilerskich amfetaminy. Śledczy zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 26-letniego wałbrzyszanina. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Mężczyźnie za posiadanie zabronionych substancji grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Wałbrzyscy policjanci nieustannie prowadzą działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej i w miniony weekend zatrzymali kolejne trzy osoby, które posiadły przy sobie niedozwolone substancje. Do pierwszego zatrzymania doszło w miniony piątek w dzielnicy Podgórze. Funkcjonariusze z „dwójki” przy ul. Niepodległości zatrzymali 21-letniego wałbrzyszanina, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Kolejne dwa zatrzymania miały miejsce w niedzielę. Policjanci z „jedynki” przy ul. Gajcego zatrzymali 29-latka, a kilka godzin później przy ul 1 Maja, w ręce policjantów z wałbrzyskiej prewencji wpadł 32-latek. Obydwaj zatrzymani to mieszkańcy Wałbrzycha. Wszyscy trzej mężczyźni posiadali przy sobie substancje niedozwolone w postaci amfetaminy. Grozi im do 5 lat pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
50%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dwóch wpadło

Złapany nad ranem

Nadal bez oświetlenia

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Fliper 30-06-2020 8:43
Brawo Policja. Zero tolerancji dla tych śmieci.
~Zenek 1-07-2020 0:01
I tak sie będziecie bujac do us...ej. A wystarczyloby zalegalizować. Ale lepiej zwalczać problemy ktore samemu się stworzyło. A mafia liczy cash i się kręci.
~ 1-07-2020 7:13
do: ~Zenek (0:01)
amfe chcesz legalizowac ?no to jestes dnem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Konopie miał w szafie

Podwyżki dla polityków

Inkubator do końca roku

Radny straci mandat?

I znów "na blika"