Świdnica: Walczyli o Puchar Starosty Świdnickiego

Wtorek, 17 sierpnia 2010, 14:55
Aktualizacja: Środa, 18 sierpnia 2010, 13:10
Kolarze znów ścigali się w zawodach
Kolarze rywalizowali w Świdnicy w wyścigu o Puchar Starosty Świdnickiego „Świdnica GP MTB”.

W kategorii żaków na 10. miejscu została sklasyfikowana Aleksandra Łozińska z Jamy Wałbrzych, a Aleks Pachla również z Jamy był 11.

W wyścigu młodziczek jedyna nasza zawodniczka – Patrycja Piotrowska z Jamy zajęła 2. miejsce. Wśród młodzików zwyciężył Łukasz Winiarski z Jamy przed klubowymi kolegami - Krzysztofem Bujalskim i Filipem Heltą. Inny kolarz Jamy - Patryk Matyga - zakończył zawody na 11. miejscu.

W kategorii juniorek młodszych Karolina Piotrowska z Jamy minęła linię mety na 2. pozycji. Wśród juniorów młodszych zwyciężył Jakub Pytka z Górnika Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice. Na 2. miejscu wyścig ukończył Michał Czapla z Jamy, a Aleksander Bańdura z Górnika był czwarty.

W rywalizacji juniorek wygrała Justyna Kwiecińska z Górnika, a wśród juniorów bezkonkurencyjny był Dawid Bujalski z Jamy, który w pobitym polu pozostawił Arkadiusza Bańdurę z Górnika (2. miejsce), Wojciecha Wiśniewskiego z Górnika (4. miejsce) i Tomasza Wiśniewskiego z Górnika (5. miejsce).

W wyścigu Elity Mężczyzn Emil Gębski z Jamy zajął 3. lokatę, a wśród Mastersów Mariusz Piotrowski z Jamy wywalczył 4. pozycję.