Czytających: 5501

Kraj: Wałbrzyszanie biegali w całym kraju

Środa, 16 listopada 2011, 9:06
Aktualizacja: 9:06
Z okazji Święta Niepodległości w całej Polsce organizowano biegi i memoriały. Startowali w nich biegacze z naszego regionu.

W Legnicy w Biegu Niepodległości na dystansie 5,5 km zwyciężył Ukrainiec Sergii Rybak, a Wojciech Pasek z Głuszycy zajął 49. lokatę.

W Warszawie odbył się XXIII Bieg Niepodległości na dystansie 10 km. Na starcie, jak zwykle, stanęło kilka tysięcy biegaczy. Wygrał Arkadiusz Gardzielewski. Na 63. miejscu bieg ukończył wałbrzyszanin Robert Zając. Marcin Szczubeł z Wałbrzycha był 435, Rafał Stadnicki z Boguszowa-Gorc zajął 2427 miejsce, a Łukasz Gębicki z Wałbrzycha ukończył bieg na 2827 pozycji.

Wreszcie w Gdyni w Biegu Niepodległości na dystansie 10 km triumfował Marcin Chabowski z Wejherowa, a Patryk Łazarski z Wałbrzycha zajął 89. lokatę.