MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Wałbrzyski marazm

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 10 kwietnia 2009, 15:31
Aktualizacja: 15:35
Autor: aga
Marazm – plakat
Fot. mario
Członkowie Wałbrzyskiego Stowarzyszenia Młodzieży odważyli się głośno powiedzieć, że w naszym mieście jest nudno i nic się dzieje. Młodzi Wałbrzyszanie przejęli sprawy w swoje ręce i zaczęli działać. Cel działań był prosty – postanowili to zmienić.

W mieście pojawiły się plakaty widniejące niemal na każdym przystanku. Akcja „Marazm” miała zachęcić przede wszystkim wałbrzyską młodzież do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym, a przede wszystkim do jego kreowania w naszym mieście. Akcja została skierowana głównie do młodzieży - bo to właśnie młodzi ludzie powinni decydować jak chcą spędzać swój czas wolny, rozwijać się czy działać społecznie.
Jak się okazuje młodzież ma przeróżne pomysły, chce działać i coś zmienić, kwestia tylko tego, by miała do kogo się zwrócić i uzyskać pomoc w realizacji planów. Wałbrzyskie Stowarzyszenie Młodzieży to głównie środowisko studentów, licealistów, gimnazjalistów, ale także osób dorosłych. Jednak przede wszystkim to środowisko ludzi aktywnych, którzy nie znają pojęć takich jak pesymizm czy szarość. Wiedzą za to, czym jest zaangażowanie, pozytywna energia i dobra zabawa.

Czytaj również

Odwołany turniej rycerski

Zagłosuj na wakacjach

Mierzą prędkość

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ulyssenardin 14-04-2009 12:18
i o to Polska walczyła!! na reszcie jakiś media, który skupia się na potrzeby mieszkańców i lokalnych społecznościach!! BRAWO!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

Nowi członkowie LOT–u

Czysto na Chełmcu

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Przyjedzie Duda