MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wałbrzyska Policja już przygotowuje się do sezonu letniego

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 24 listopada 2015, 6:45
Aktualizacja: 7:28
Autor: opr.red.
fot: walbrzych.policja.gov.pl
Fot. użyczone
20 listopada br. w siedzibie wałbrzyskiej Policji odbyło się spotkanie robocze z zakresu zabezpieczenia sezonu letniego w rejonie Jeziora Bystrzyckiego.

Do spotkania doszło z inicjatywy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu insp. Andrzeja Basztury. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Starostwa Powiatowego, władz samorządowych Gminy Walim, Nadleśnictwa Świdnica, Straży Leśnej, oraz przedsiębiorcy inwestujący w rozwój gminy.

Głównymi aspektami poruszonymi w trakcie spotkania było wypracowanie wspólnych form i metod współpracy pomiędzy służbami mundurowymi i samorządem w rejonie Zagórza Śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Jako gospodarz terenu obecny na spotkaniu wójt Gminy Walim przedstawił działania podjęte przez samorząd w materii bezpieczeństwa turystów, jak również swoje oczekiwania względem Policji w zabezpieczeniu sezonu letniego. Wszyscy uczestnicy spotkania byli zgodni, iż bezpieczeństwo turystów i mieszkańców to wspólny cel zarówno służb mundurowych jak i samorządu.

fot: walbrzych.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zbyli udziały

Nobel dla Tokarczuk!

Sporo narkotyków

Kamieniecka oddana

Szczęśliwe dachowanie

Kradzież nie popłaca

Niczym nie gardził...

Złodzieje zatrzymani