MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

„Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 5 września 2015, 6:30
Aktualizacja: 7:14
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Wałbrzyscy policjanci chcieli by zachęcić Państwa na oddania swojego głosu na ogólnomiejski projekt Wałbrzyskiego Budżetu Partycypacyjnego 2016 pod tytułem: „Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”. Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Wałbrzychu, przez zakup 12 radiowozów z napędem elektryczno–benzynowym.

Projekt został złożony przez mieszkańców Wałbrzycha i zyskał poparcie Policji. Bezpieczeństwo jest dobrem publicznym, z którego istnienia zdajemy sobie sprawę dopiero w momencie jego zagrożenia. Wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie naszych bliskich, nas samych, mienia prywatnego i społecznego. Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci były chronione przed dilerami narkotyków. Mieszkańcy Wałbrzycha chcą, aby coraz piękniejsze parki, skwery i place zabaw służyły ludziom zgodnie z ich przeznaczeniem.
Oddając głos na projekt „Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”, zapewnicie Państwo realny wzrost poziomu bezpieczeństwa w mieście.

Poza tym zakup radiowozów z napędem elektryczno – benzynowym będzie precedensem w skali kraju. Będziemy pierwszym miastem w Polsce, gdzie Policja wpisze się w idee ochrony środowiska naturalnego, gdzie będą używane ekologiczne samochody.
Swój glos można oddać osobiście w Urzędzie Miejskim i w każdej jednostce Policji na terenie Wałbrzycha. O Kartę do głosowania można również poprosić swojego dzielnicowego. Posługując się zdobyczami techniki można zapoznać się z projektem w Internecie i zagłosować wchodząc na stronę internetową Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu. KARTA DO GŁOSOWANIA PROJEKTY OGÓLNOMIEJSKIE „Wałbrzyski Budżet Partycypacyjny 2016 ”

Jeszcze raz gorąco zachęcamy Państwa do głosowania na projekt „Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”.

Policjanci garnizonu wałbrzyskiego

Czytaj również

Norweska Dolina Luxury Resort***** – 4 dzieci gratis, poleca ITAKA

Przetestują autobus

Intensywnie koło Tesco

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~dukaczewski 5-09-2015 9:01
Panowie Policjanci, wasza petycja do nas, obywateli brzmi smiesznie ,delikatnie mowiac, w obliczu stalego zatruwania powietrza, gleby i wody przez skladowisko odpadow chemicznych "Mobruk" To tak, jakby gornicy prosili behapowcow o zakup bialych trampek zamiast gumofilcow do szychtowania na przodku. Ponadto wasza praca wzbudza stale zastrzezenia, poniewaz nie chronicie nas przed zagrozeniami najbardziej uciazliwymi jak drobne kradzieze, nachalnosc zulerni i wyrostkow itp. a nabijacie sobie statystyki latwym lupem w postaci nieszkodliwych palaczy konopii ktorych potem szumnie zwiecie "dealerami". Ponadto macie w swoich szeregach zwyrodnialcow zwyczajnie torturujacych ludzi na komendach, przez co blisko wam do rezymu Asada w Syrii. Poprawcie to, to pogadamy.
~Zb. Michurski 5-09-2015 9:26
Dokładamy starań aby zmniejszyć emisję Co2 z rur wydechowych i kominów domowych ale pozwalamy, na wypuszczanie w powietrze tysięcy ton tego i innych trujących gazów, które spadają na miasto przy kolejnych pożarach na składowisku Mo-Bruk. Czy to się czasem nie nazywa hipokryzja? Mamy wystarczająco dużo dowodów na to, że firmę tą chronią wysocy urzędnicy państwowi i samorządowi. Nie cieszy mnie perspektywa wygrania PISu w nadchodzących wyborach, ale wiem, że partia ta poszukuje układów oraz przekrętów, które bez trudu znajdzie w Wałbrzychu na ul. Małopolskiej, i to z kolei cieszy.
~Mokrzycki 5-09-2015 17:13
Zgłoście się na Mobruk, to Wam coś ekologicznego podaruję.
~ 6-09-2015 12:58
„Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”
~ 7-09-2015 8:01
Wałbrzych moje miasto – bezpieczne i ekologiczne”
~Janek Wisniewski 9-09-2015 7:30
komedia PRL

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Miasto broni strażników

Wyborcza loteria

Wakacje z OSiR–em

Nowe eksponaty

Powiatowa sesja