MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wakacje w pełni

Wiadomości: REGION, Mieroszów
Poniedziałek, 22 lipca 2019, 6:39
Aktualizacja: 14:15
Autor: red
Fot. Mieroszowskie Centrum Kultury
Mieroszowskie Centrum Kultury przygotowało na okres wakacji szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, która spędza ten czas w swoich domach.

W piątek – 12 lipca, w ramach wakacji z historią, dzieci cofnęły się w czasie i dzięki bogatej wiedzy Dyrektora Mieroszowskiego Centrum Kultury – Igora Hoffmana dowiedziały się o historii Dolnego Śląska. Oczywiście odbywają się też zabawy integracyjne w ramach Wakacji z MCK. Środowa wycieczka do Sokołowska w ramach wakacji z MCK – Górskie Środy zgromadziła 30 uczestników! Pogoda dopisała jak i humory.
Zapraszamy na mini turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży - 25 lipca (czwartek) na godz. 12.30. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zwiedzanie z przewodnikiem kompleksu "RIESE" - Sztolnie Walimskie + Zamek Grodno. Po zwiedzaniu, na zamku przewidziane jest ognisko. Zbiórka pod Mieroszowskim Centrum Kultury w piątek 2 sierpnia o godz. 9.00. Ilość miejsc: 40, zapisy wraz z uiszczeniem opłaty bezpośrednio w sekretariacie MCK od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30. Koszt wycieczki: 10 zł. ZAPISY DO 01.08.2019 r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zbierają podpisy

Każde miejsce jest dobre do tego, by stworzyć wyjątkową wystawę. Potrzeba tylko odpowiedniej oprawy

Aktywne GCB–K

Mecz zza płotu

Nobel dla Tokarczuk!

Zachęcają do głosowania

Szczawno "za" opozycją

Rozmawiali o współpracy