MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

W Szczawnie–Zdroju remontują chodniki i drogi

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Środa, 8 maja 2019, 15:25
Autor: red
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Ulica Pocztowa w Szczawnie–Zdroju jest już od końca kwietnia dostępna dla parkujących tu swoje pojazdy mieszkańców.

Tymczasem w mieście trwają kolejne remonty nawierzchni chodników, realizowane przez gminę. Jeszcze około 2 tygodni potrwa budowa nowych schodów (od ul. Równoległej), prowadzących do przychodni, a lada moment rozpocznie się wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Sienkiewicza, od numeru 18 do 27 – odcinek o długości ok. 110 m. W czerwcu wykonawca rozpocznie remont nawierzchni chodnika przy ul. Jesionowej, następna w kolejce będzie ulica Wita Stwosza. Sporo będzie się niebawem działo także na drogach. Czeka nas remont ul. Sienkiewicza i Chopina, a przede wszystkim budowa zachodniej obwodnicy Wałbrzycha.

Twoja reakcja na artykuł?

11
79%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
1
7%
Przeraża

Czytaj również

List Sanikomu

"BORPA" składa kondolencje

Na opiekę wytchnieniową

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Bajka 8-05-2019 19:05
Proponuję przejechać się ul. Chopina już dzisiaj. Zapraszam panie burmistrzu najlepiej służbowym samochodem w asyście straży miejskiej oby się Panu nie stała krzywda tym bardziej że Panowie ze Straży Miejskiej bardzo się nudzą bo nawet nie chce im się odbierać telefonów. Cały czas odsylaja do sekretarki automatycznej. Może Pana odsłuchaja wcześniej niż po 3 tygodniach albo wcale 😂
~D. Trump(ek) 8-05-2019 22:11
~Bajka Zwracanie się do tzw. "pana burmistrza" o cokolwiek jest pisaniem na Berdyczów! Ten gość i tak nie zrozumie co się do niego mówi. On jest po prostu szczawieński besserwisser! Taki lokalny "jarek" ;) ...
~Laura 9-05-2019 14:09
nie czepiać się chłopa! zobaczcie jak przyspieszył z robotami, odkąd go czterema wybrali głosami! (nawet mi się rymnęło)
~Krystyna 9-05-2019 15:07
Proponuję przejechać najpiękniejszą ulicę w Szczawnie: Aleję Księdza Popiełuszki. Jeździ i spaceruje się tam wyśmienicie.
~Iwona 9-05-2019 18:27
a coz to za sukces, ze remontuja ulice, chodniki to nalezy do gminy i obowiazkiem kazdej gminy jest dbac, remontowac, naprawiac nic nadzwyczajnego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wytyczyli kolejny odcinek

Uchwała krajobrazowa

Petycja do prezydenta

Remontują drogę

Zagrożenie dla rozwoju