MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W strugach deszczu

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 11 sierpnia 2019, 11:49
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 8:37
Autor: JAZ
Fot. JAZ
Wakacje w pełni to i atrakcje związane z letnim wypoczynkiem przyciągają uwagę mieszkańców Wałbrzycha. Cztery wakacyjne soboty w miały być inne w każdym calu, ale zawsze ze wspólnym mianownikiem, którego hasłem przewodnim była doskonała zabawa.

20 lipca bawiliśmy się w stylu retro. Było kolorowo, inaczej niż zwykle, ale było też wesoło i w klimacie dawnych lat. Wczorajsza sobota spłatała, chętnym wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu, figla. Zamiast słońca i przyjemnego ciepła musieliśmy zmierzyć się z chmurami. Te w prezencie posłały na ziemię strugi deszczu. Raz ich było mniej raz więcej.

Pomimo tego organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali event zgodnie z planem. Było ekologicznie, wegetariańsko i wegańsko. Każdy mógł się zrelaksować przy muzyce w rytmie salsy, samby czy reggae. Nie tylko z powodu pogody było trochę egzotycznie. Chętni mogli spróbować warzywnych i owocowych smakołyków i sprawdzić się w sztuce jogi.

Ze względu na pogodę zabrakło tylko leżaków i klimatu nadmorskiej plaży. Uczestnicy zabawy zbierali się powoli, mając nadzieję, że kolejne spotkanie już w klimacie sportowych emocji, odbędzie się w lepszych warunkach.

Twoja reakcja na artykuł?

4
36%
Cieszy
0
0%
Dziwi
4
36%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
27%
Przeraża

Czytaj również

Potrzebował drzewa

Strażacy pomagają

Mieszkańcy kontra kopalnia

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~olo 11-08-2019 12:57
we wielu miastach naszego kraju . Baseny kryte dla dzieci w okresie wakacyjnym są darmowe . Czemu u nas sa odpłatne ??
~rozwój 11-08-2019 23:57
do: ~olo (12:57)
Dlatego że Bartolik ( PiS ) i Sosiński ( PiS ) razem z Kruczkowskim doprowadzili miasto do ruiny. Miasto wciąż boryka się z problemami historycznymi nieudolnych władz oraz utratą przemysłu. Wciąż Wałbrzych nie dostał pieniędzy na rozwój od państwa, mogliby tutaj stworzyć jakieś siedziby instytucji, zakładów.
~olo 12-08-2019 10:25
do: ~rozwój (23:57)
a kto był prezydentem z jakiej opcji ?> Kruczkowski to tez PIS czy PO ? I kto POpierał Kruczkowskiego jak nie Szełemej ?? Szełemej i Kruczkowski to jedna i ta sama opcja czyli PO
~Anika 11-08-2019 19:03
Bo to Mordor
~Moherowy Pisior 11-08-2019 21:41
Nie chodzicie do kościoła, nie modlicie się, nie przestrzegacie przykazań Bożych to płaćcie.
~ 11-08-2019 23:16
"Ze względu na pogodę zabrakło tylko leżaków i klimatu nadmorskiej plaży".............................. BUHAHAHAHAHHAHAHAHAA............ klimatu nadmorskiej plaży........ ehehehehheheheh
~Olka 12-08-2019 7:15
Leżaki z palet i pseudoplaża przy drodze za milion zł jeszcze jest w Warszawce. Ps. Było vege,yoga i eko.Zapomnieli o najważniejszym? O LGBT??? To bardziej na topie od tych bzdur z plastikami.
~D... 12-08-2019 10:22
Do autora tej relacji pytanie podstawowe: pracę w redakcji dostałeś po plecach rodziny czy znajomych? Bo nie jest możliwe, żebyś ją dostał na normalnych zasadach, skoro prostej relacji napisać nie potrafisz! Otóż wyjaśniam Ci oraz czytelnikom, że taka forma pisemna wymaga w pierwszej kolejności precyzji w określeniu czasu i MIEJSCA wydarzenia, które się relacjonuje. O ile można doczytać, że było to w sobotę (w domyśle 10.08 - tak?) i w Wałbrzychu (też w domyśle - bo adresowane do mieszkańców tego miasta), to już żadnych więcej szczegółów nie podano? Czy to była Piaskowa Góra, a może Podzamcze? Podgórze czy Gaj? Śródmieście? Centrum? Nie każdy rozpozna po zdjęciach... Dla mnie to się nadajesz do pisania nekrologów ewentualnie ogłoszeń drobnych, a nie do relacjonowania czegokolwiek. Tekst do poprawki! :-/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szełemej samorządowcem roku

GCB–K zrealizuje projekt

Gminna tradycja

Trwają zapisy

Poszukiwani mordercy