MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W przedszkolu dbają o bezpieczeństwo dzieci

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 5 sierpnia 2010, 11:26
Aktualizacja: 11:27
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
W Przedszkolu Samorządowym nr 14 w Wałbrzychu dyrekcja i grono pedagogiczne przywiązują olbrzymią wagę do bezpieczeństwa swoich podopiecznych. W celu poprawy bezpieczeństwa dzieci organizowane są konkursy z nagrodami.

Przez cały rok maluchy uczęszczające do Przedszkola Samorządowego nr 14 w Wałbrzychu uczą się zasad bezpiecznego zachowania. W ostatnich miesiącach dzieci nauczyły się m.in. jak bezpieczne podróżować środkami komunikacji miejskiej. Dzieci nabyły umiejętności prawidłowego zachowanie w podróży. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta dowiedzieli się również, jak bezpiecznie wypoczywać na wakacjach. Poznały miejsca wakacyjnego wypoczynku - morze, plaża, jeziora, stawy, rzeki. Nauczyły się zasad bezpiecznego korzystania z kąpieli słonecznych, dowiedziały się o skutkach długotrwałego przebywania na słońcu.

Wiedzą już, jak bezpieczne zachowywać się na plaży i bezpieczne korzystać z kąpieli wodnej. Dzieci poznały też zasady bezpiecznej kąpieli i wypoczynku na basenie, nad jeziorem, rzeką czy stawem. Nauczyciele opowiedzieli im o skutkach niebezpiecznych zabaw nad wodą o bezpieczeństwie w górach i zagrożeniach związanych z pobytem na wsi.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pogadanka w centrum

Kładka – duże wrażenie

Toyota Półmaraton

Radni będą głosować w sprawie referendum

Kuchciński nie zaszkodził

Popularny "Ceramik"

Poseł interweniuje

Rola samorządu