MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

W Parku Sobieskiego szukali kwiatu paproci

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 28 czerwca 2015, 6:30
Aktualizacja: 7:09
Autor: red.
Fot. robertbajek
W miniony piątek na terenie Parku Sobieskiego odbyła się gra terenowa „Poszukiwanie Kwiatu Paproci”. Grę zorganizowało Partnerstwo Lokalne na rzecz Śródmieścia Wałbrzycha „EπCentrum” z okazji Nocy Świętego Jana.

Kilkudziesięciu uczestników gry spotkało się w kamieniołomie znajdującym się w Parku im. Jana III Sobieskiego. Tam otrzymali zapieczętowane koperty z instrukcjami i wskazówkami położenia punktów zlokalizowanych na terenie całego parku, które należało odwiedzić, aby zdobyć informacje na temat położenia "Kwiatu Paproci". Uczestnicy gry mieli półtorej godziny na odnalezienie kwiatu, który zwycięska drużyna mogła sobie zostawić. Kwiat paproci którego poszukiwali uczestnicy gry terenowej wykonała Magdalena Sienicka.

Po zakończeniu gry na wszystkich czekała biesiada przy ognisku, zorganizowana na łące w Parku Sobieskiego od strony Nowego Miasta. Były quizy i zabawy nie tylko dla dzieci, muzyka i niezwykły "fire show" grupy IMPULS z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Patronat nad imprezą objął Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Wydział komunikacji czynny dłużej

Tunel w Szczawnie

Raport prezydenta

Czwarta ofiara

Robią testy przesiewowe

Koronawirus w statystykach

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?