MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W niedzielę poznamy "Twarz Galerii Victoria"

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 2 września 2015, 11:47
Aktualizacja: Wtorek, 8 września 2015, 7:44
Autor: opr.red.
Fot. Wytwórnia Inspiracji Rerum
W miniony weekend ruszyła ostatnia w tym roku edycja akcji "Zostań twarzą Victorii", której celem jest znalezienie twarzy promującej wałbrzyską Galerię Victoria.

To już III edycja popularnego eventu, którego organizatorami są Galeria Victoria i Wytwórnia Inspiracji Rerum. Ta odsłona konkursu skierowana jest do wszystkich pań, które skończyły 18 lat. W miniony weekend odbyły się pierwsze castingi. Kolejny raz nie zabrakło chętnych pań do zostania "jesienną" twarzą Galerii Victoria.

W sobotę na castingu pojawili się zwycięzcy dwóch poprzednich edycji. Patrycja, Laura, Julita i Łukasz zachęcali klientów galerii do wzięcia udziału w castingach i opowiadali o kulisach wygranych sesji zdjęciowych oraz o zakupach, które sprawiły im ogromną frajdę.

W niedzielę gościem specjalnym castingów był uczestnik IV edycji Top Model – Mateusze „Góral” Jarzębiak. Zapraszamy na fotorelację z niedzielnego dnia imprezy.

Organizatorzy przypominają:

Do wygrania profesjonalne sesje zdjęciowe, w tym sesja reklamowa dla Galerii Victoria, kosmetyki, zakupy w Victorii o łącznej wartości 2000 zł oraz nagrody rzeczowe.

Zabierz na casting swoją: siostrę, mamę lub przyjaciółkę, zróbcie sobie wspólne castingowe zdjęcie i wygraj dla niej darmowe zakupy w Galerii Victoria!

UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem organizatorzy przypominają, że w tej edycji castingów mogą wziąć udział tylko panie, które ukończyły 18 lat.

Czytaj również

Ronda z nazwami

Wałbrzyszanie z sercem

Co dalej ze stadionem na Nowym Mieście?

Ranking segregacji odpadów

Mieszkańcy kontra kopalnia

Kształcą kucharzy

Stanowisko w sprawie referendum

Szełemej samorządowcem roku