MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Głuszycy pamiętali o rocznicach ślubów

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Piątek, 21 października 2011, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: PAW
Fot. UM w Głuszycy
Blisko 100 par małżeńskich z gminy Głuszyca, burmistrz Alicja Ogorzelec uhonorowała z okazji okrągłych rocznic zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystość odbyła się w głuszyckim Centrum Kultury. Pary, które w 2011 roku obchodzą Złote Gody, a więc 50-lecie pożycia małżeńskiego, odebrały rąk Alicji Ogorzelec medale przyznane przez Prezydenta RP za długoletni staż małżeński. Uroczystość była też okazją do wręczenia listów gratulacyjnych parom, które mają za sobą 45, 40, 35, 30 i 25 lat małżeństwa.

- Jesteście Państwo wszyscy dowodem piękna i trwałości miłości małżeńskiej. Przekonujecie swoim życiem, że miłość ta zdolna jest przetrwać wszelkie przeciwności i żywi się tym, co szlachetne i prawdziwe. Cieszę się, że wśród mieszkańców Głuszycy są takie osoby, jak Państwo. Wierzę, że z tak przekonujących małżeńskich biografii wynika wiele dobra nie tylko w wymiarze życia Państwa rodzin, ale także dla naszej społeczności lokalnej oraz dla całej naszej Ojczyzny – mówi Alicja Ogorzelec.

W części artystycznej zaprezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod kierunkiem Beaty Tarasiuk. Całą uroczystość przygotowała Wiesława Moździerz – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Głuszycy.

Źródło: www.gluszyca.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zrezygnujcie z plastiku!

Wałbrzych Przedsiębiorcom

Obchodzili rocznicę

Biżuteria idealna dla Ciebie. Dowiedz się, jak ją dobrać!

Wyraźnie na PiS

Strażacy się cieszą

Obchody konwencji

Nobel dla Tokarczuk!