MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

W Empiku i pod sceną przyciągnęli tłumy

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 4 września 2011, 13:25
Aktualizacja: 14:20
Autor: Karolina
Fot. Karolina
Istnieją od kilku lat, tworzą reggae, muzykę którą w Polsce do niedawna słuchało niewiele osób, a która za ich sprawą stała się niesamowicie popularna. Dzisiaj są gwiazdami, zdobywają coraz więcej nagród i fanów. Mowa oczywiście o grupie Star Guard Muffin.

Wielkie „Bum” na Star Guard Muffin (SGM) zaczęło się po występie wokalisty Kamila Bednarka w popularnym show poszukującym młodych talentów. Od tamtej pory ich kariera nabrała zwrotnego tempa. Koncertują w całej Polsce. W sobotę po raz drugi pojawili się w Wałbrzychu i jak zwykle przyciągnęli tłumy.

O godzinie 18.00 w salonie Empik w Tesco pojawili się, by spotkać się z fanami, rozdać autografy, podpisać płyty i koszulki oraz odpowiedzieć na kilka pytań. Już na kilka godzin przed ich przybyciem zaczęli gromadzić się wielbiciele SGM. Tłum był bardzo rozentuzjazmowany i trudno było go opanować. Gdy pojawili się chłopcy z zespołu wybuchły wrzaski i piski.

Kiedy już udało się opanować sytuację zespół przystąpił do swojej powinności. Chętnych do zrobienia zdjęcia i zdobycia podpisów nie brakowało. Zdarzały się sytuacje, że fani odchodząc od zespołu powracali na koniec kolejki by jeszcze raz stanąć oko w oko z idolami.

O 20.45 na stadionie przy ul. Kusocińskiego rozpoczął się koncert SGM. Wiele osób, które wcześniej witały gwiazdy drugiego dnia obchodów Dni Wałbrzycha w Empiku, pojawiło się ponownie na koncercie. Pod scenę przybyły tłumy. Trudno było się przedostać. Wszyscy śpiewali razem z Kamilem i chłopakami z zespołu.

Zespół zaśpiewał swoje najbardziej znane utwory m.in. „Przyjaciel”, „Dancehall Queen”, „Szanuj to co masz”, „Roots man soul” czy cover utworu „I” Kurta Nilsena. Koncert był udany. Pod sceną nie było podziału wiekowego, ludzie doskonale bawili się w rytm muzyki oraz śpiewali.

Gwiazdą Dzisiejszej sceny będzie kultowy zespół De Mono. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

IN–SANITY na Słowackiego

Duda w Wałbrzychu

Podziękowali za pomoc

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ludzik 4-09-2011 13:58
Zacznijmy od tego, że nie ma takiej piosenki jak 'looking my behavior'. To jest piosenka Kurta Nilsena- I

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystawa fotograficzna

Minister chwali rząd

Projekt warty polecenia

Wykręcił mu kciuka

Pozytywny projekt WOK–u