Czytających: 5395

Głuszyca: Volley Głuszyca trzy razy na podium

Sobota, 1 lipca 2017, 10:03
Aktualizacja: 10:05
Drużyna Volley Głuszyca w ostatnim czasie trzykrotnie stanęła na podium w organizowanych w pobliskich miejscowościach zawodach siatkarskich dla amatorów.

W Turnieju Finałowym Amatorskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn w Dzierżoniowie drużyna Volley Głuszyca zajęła miejsce drugie.

Głuszyccy siatkarze zostali zwycięzcą I Świętojańskiego Turnieju Siatkarskiego o puchar wójta gminy Kamienna Góra rozegranego w nocy z 23 na 24 czerwca w Krzeszowie. Najlepszy zawodnikiem turnieju (MVP) został Bartłomiej Paliwoda. W turnieju w ramach Dni Pieszyc 2017 zespół Volley Głuszyca w składzie: Justyna Kaczmarczyk, Bartłomiej Paliwoda, Dominik Niewęglowski, Sławomir Holewczyński, Mateusz Misiak, Wojciech Stawiany wywalczył miejsce drugie.