Kamienna Góra: Victoria tym razem lepsza od Sudetów

Czwartek, 30 września 2010, 20:13
Aktualizacja: Piątek, 1 października 2010, 13:53
Siatkarze Victorii grają coraz lepiej
W Kamiennej Górze siatkarze Victorii zmierzyli się z ekipą Sudetów Kamienna Góra. Wygrali wałbrzyszanie 4–1 w setach.

W ubiegłym tygodniu te dwie drużyny spotkały się w meczu kontrolnym w Wałbrzychu i wtedy lepsze okazały się Sudety, które wygrały 2-1. Tym razem w spotkaniu rewanżowym wałbrzyscy siatkarze zaprezentowali się zdecydowanie z lepszej strony i nie pozostawili miejscowym złudzeń, kto jest lepszy tego dnia.

Pierwszy set do stanu 23-20 należał do Victorii. W końcówce siatkarze z Wałbrzycha popełnili kilka prostych błędów i ostatecznie przegrali tę partię 25-27. W drugim secie Victoria dominowała na parkiecie od początku i wygrała 25-16. Trzecia parta była wyrównana, ale w końcówce o zwycięstwie naszej ekipy zadecydowało większe doświadczenie i spokój w decydujących monetach. Victoria wygrała tę partię 25-21. W czwartym secie Victoria szybko wypracowała sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddała do końca wygrywając 25-20. W piątym secie trenerzy wprowadzili spore zmiany do składów. I tym razem górą byli nasi, wygrywając 25-23.

Sudety Kamienna Góra – Victoria Wałbrzych 1-4 (27-25, 16-25, 21-25, 20-25, 23-25)

Victoria: Gajek, Wierzbicki, Olszewski, Jurczyński, Tomiałowicz, Zieliński, libero Ostapiuk/Leński, Maziakowski, Kurzawiński, Król