Czytających: 4040

Wałbrzych: Victoria pokonała Górnika

Piątek, 24 lipca 2020, 6:58
Aktualizacja: 7:09
W meczu kontrolnym rozegranym w Wałbrzychu, Górnik uległ beniaminkowi klasy okręgowej Victorii Świebodzice 2–4.

Górnik zaczął mecz znakomicie i gola w 1. minucie zdobył Krwczyk. Później kibicie oglądali wyrówanane spotkanie, aż w 30. minucie goście doprowadzili do wyrównania. W końcówce były gracz Górnika, obecnie reprezentujący Victorię, Dominik Woźniak po raz drugi wpisał się na listę strzelców i świebodziczanie prowadzili 1-2. W drugą połowę lepiej weszła Victoria i za sprawą Brazylijczyka Dimy wyszła na prowadzenie 1-3. Kolejna groźna akcja przyjezdnych zakończyła się znów powodzeniem. Tym razem do siatki Górnika trafił Grzesiak. Górnicy się jeszcze poderwali i w 65. minucie po trafieniu Niedźwiedzkiego zrobiło się 2-4, ale to było wszystko na co było tego dnia stać biało-niebieskich.

Górnik Wałbrzych - Victoria Świebodzice 2-4 (1-2)