Czytających: 4744

Wałbrzych: Victoria Aglomeracja awansowała dalej

Poniedziałek, 16 września 2013, 16:29
Aktualizacja: 17:05
Piłkarki Victorii Aglomeracja Wałbrzych pewnie pokonały Piasta Nowa Ruda w I rundzie Pucharu Polski 9:1 i awansowały do dalszych rozgrywek.

Trener Jacek Grabowski dał w tym meczu w pierwszej połowie odpocząć aż 7 podstawowym zawodniczkom i na ławce rezerwowych po raz pierwszy zasiadły: Patrycja Urbańska, Dagmara Najbuk, Natalia Marszałek, Paula Rak, Justyna Krajewska, Karolina Ryl, Karolina Janicka.

W pierwszej połowie zagrały zawodniczki młodsze i te, które grają mniej. Do przerwy wynik był remisowy, a gra całkiem pozytywna. W drugiej połowie trener dokonał aż 7 zmian i worek z bramkami się rozwiązał. Gole dla Victorii AW zdobyły: Nikola Foryś 1, Marta Bedra 4, Dagmara Najbuk 2, Karolina Janicka 1, Justyna Krajewska 1.

Victoria AW - Piast Nowa Ruda 9:1

Victoria AW: Katarzyna Kurylas - Izabela Gurtowska, Roksana Tokarczyk (Karolina Ryl), Paulina Zadura (Paula Rak), Karolina Zapotoczna (Justyna Krajewska) - Weronika Kowalska (Natalia Marszałek), Emilia Dolata, Oliwia Rak - Nikola Foryś (Dagmara Najbuk), Marta Bedra, Agnieszka Oroń (Paulina Lizurek) (Karolina Janicka).