MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Utrudnienia na Wrocławskiej

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 21 czerwca 2015, 15:52
Aktualizacja: Środa, 1 lipca 2015, 16:44
Autor: opr. red.
Fot. MarZy
Od kilku tygodni trwa remont kolejnego odcinka ulicy Wrocławskiej.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem remont odcinka od ulicy Ogrodowej do ulicy Stacyjnej potrwa prawdopodobnie co najmniej do końca tego roku.

Remont drogi obejmuje też wymianę wszystkich mediów, a to nie jedyne prace, jakie zostaną tu wykonane, bowiem wyremontowany zostanie również most nad Pełcznicą. Objazdy wytyczono ulicami Długą i Wieniawskiego. Być może zajdzie taka konieczność, że droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu, ale nie na tym etapie prac.

Remont odcinka od ul. Ogrodowej do ul. Stacyjnej będzie kosztować ok. 7 mln zł.

Czytaj również

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Świebodzice mogą – Wałbrzych się nie decyduje

Sparingi Górnika

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Krytyk 21-06-2015 21:29
Co za matoł tak oznakował tą drogę????
~Erpeaa 21-06-2015 23:48
@Krytyk nie pisze się "tą drogę" tylko TĘ drogę. Masakra, z tej Twojej polszczyzny.
~J@J 22-06-2015 11:32
Zamknąć bezwzględnie ten odcinek drogi i skierować ruch drogowy objazdem przez P. Górę - Podzamcze. Przecież po rozebraniu połowy konstrukcji mostu jego nośność została ograniczona. Ruch samochodowy nadal tamtędy się odbywa i to nie tylko osobówki ale i samochody ciężarowe o masie dochodzącej do 20 t. coś tu chyba nie tak. !! Ale bądźmy dobrej myśli może nie dojdzie do katastrofy budowlanej. Wytrzymałość nośność mostu jest wyliczona na całość konstrukcji a nigdy nie na jego połowę.
~fido 22-06-2015 17:58
Jest tam przecież zakaz wjazdu a że samochody tam jeżdza to wina kierowców którzy nie patrzą się na znaki.
~Jędrek 23-06-2015 9:33
A tak całkiem na poważnie to tych znaków jest tam co najmniej o kilka za dużo, a pod znakiem ' Zakazu Wjazdu " jest tabliczka być może jak w niektórych przypadkach informująca kogo ten znak nie dotyczy. A na pewno chodzi tylko o ' RONAL " i nikogo więcej . A gdzie do cholery jest Policja ?
~ 23-06-2015 10:04
Policja łapie, dostałem mandat, jechałem firmowym autem spieszyłem się po rusztowanie, przede mną jechało chyba z 20 aut, zatrzymali mnie i jeszcze jednego pana i dostaliśmy po 50 zł i 5 punktów karnych. W momencie wystawiania mandatu jechały dalej auta a pan policjant powiedział, że się nie rozdwoi, przejechała nawet nauka jazdy haha. Auta zatrzymane przez policje stojące za mną w pewnym momencie tez zaczęły jechać szok. totalny młyn jedni zawracali drudzy uciekali i zielone światło jeszcze jest wszyscy jadą i nawet jak nie ma policji to ruch odbywa się normalnie. I jeszcze jechałem z szefem i on wysiadł a policjant do Niego, że jak nie wsiądzie to dostanie mandat 300 zł. Pozdrawiam panów policjantów miłego łapania

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koronawirus – dane

Wałbrzych otwiera 4 szkoły dziennie

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Kasa na inwestycje

Opieka nad niepełnosprawnymi