MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Urodziny obchodzone tanecznym krokiem

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 19 października 2011, 19:41
Aktualizacja: Niedziela, 23 października 2011, 18:53
Autor: Piotr Bogdański
Fot. Piotr Bogdański
Fani w różnym wieku licznie stawili się na spotkania z półfinalistami obecnie trwającego „Mam Talent” – Tribal Team Poland . Ci, którzy przełamali strach, mogli wziąć udział w dwóch lekcjach tańca prowadzonych przez laureata II edycji programu telewizyjnego You Con Dance Artura Cieciurskiego.

W ramach urodzinowych uroczystości Galerii Victorii do Wałbrzycha przyjechały dwie gwiazdy tańca. Pierwsza z nich to dobrze znany z programu TVN Artur Cieciurskiego. Warto wiedzieć, że jest on ośmiokrotnym zdobywcą tytułu Mistrza Świata Disco Freestyle. Z charakterystyczną fryzurą, dwukrotnie zaprezentował swoje możliwości taneczne.
Dużo emocji i frajdy miały dzieciaki, które w mig wypełniły miejsce przed sceną i z wypiekami na twarzy próbowały naśladować gwiazdę. Mali entuzjaści Break Dance’a wpatrywali się w występ kolejnych gwiazd jak zaczarowani . Trzech niepozornych młodziaków po kolei wybiegało na środek wytyczonego koła i wyczyniali ze swoim ciałem rzeczy nieludzkie i to w tempie trudnym do zarejestrowania okiem. Nic jednak dziwnego - panowie są Mistrzami Europy. Ci, którzy nie zdążyli ich obejrzeć, będą mogli ich jeszcze podziwiać w półfinale „Mam Talent”.

Trzeba przyznać, że pomysł zaproszenia czterech królów tańca ulicy był przedni, choć ich show było stanowczo za krótkie. Trzeba jeszcze dodać, że lekcji tańca udzielali jeszcze inni nauczyciele ze szkół tańca, do których przy okazji można było się zapisać.

Czytaj również

Większość za rządzącymi

Niepewny los basenu

Zrezygnujcie z plastiku!

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Koralinka 19-10-2011 20:03
Fotka 38 zaje...... ! :)
~x 20-10-2011 8:36
No dobrze, a gdzie reszta pokazów i nauki tańca? Np na zumbie też mnóstwo dzieciaków się bawiło, a ja tu widzę 20 różnych ujęć tej samej twarzy...
~ 20-10-2011 10:16
a ja juz tradycyjnie sie zapytam-gdzie bedzie wystep Marcina Danca???bo chyba nie na powietrzu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kamieniecka oddana

Obchodzili rocznicę

Nietuzinkowa postać

Nobel dla Tokarczuk!

Wyraźnie na PiS