Czytających: 4397

REGION: Unia dała radę

Wtorek, 11 lutego 2020, 9:44
Aktualizacja: 9:55
Piłkarze Unii Stare Bogaczowice w meczu kontrolnym pokonali Czarnych Przedwojów 4–3.

Mecz został podzielony na trzy kwarty. W pierwszej dominującą stroną była ekipa z Przedwojowa, która za sprawą goli Wąsa i Migacza prowadzili 2-0. W drugiej tercji kibice oglądali tylko jednego gola. Autorem trafienia dla Starych Bogaczowic był Zych. W ostatnich 30 minutach działo się najwięcej i co ważne, piłkarze Unii potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wprawdzie Wójtowicz podwyższył w 63. minucie na 3-1 dla Przedwojowa, ale do końca spotkania gole zdobywali już tylko zawodnicy ze Starych Bogaczowic. Najpierw do siatki rywala trafił Michał Krynicki. Do remisu doprowadził Zych, a gola dającego Unii zwycięstwo zdobył najlepszy strzelec w ekipie Michał Krynicki.

Czarni Przedwojów - Unia Bogaczowice 3:4 (2:0, 0:1, 1:3)

Unia: D. Krynicki - Kawiński, Pański, Wyszyński, Dela - Rajca, Wojciechowski, Rhode, Sawicki - M. Krynicki, Laskowski/Radzikowski, Zych, Trela, Kępiński.