MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

UKS "Jedlnia Zdrój" rozpoczyna siatkarskie zmagania

Wiadomości: Jedlina Zdrój
Poniedziałek, 28 września 2009, 13:54
Aktualizacja: 15:26
Autor: Adam Jacak
Drużyna UKS "Jedlina–Zdrój" od lewej u góry: Marcin Dopierała, Radosław Łoś, Tomasz Igła, Tomasz Anuszczyk, Mateusz Pytlik, Andrzej Radkowski, Jarosław Marciniuk – trener od lewej w dolnym rzędzie: Łukasz Filipowicz, Ireneusz Filipowicz, Arkadiusz Matras, Michał Frelik, Mikołaj Żyłak, Wojciech Matras
Fot. UKS "Jedlina Zdrój"
W drugą sobotę października UKS "Jedlina–Zdrój" po raz pierwszy w historii wystąpi w rozgrywkach ligowych piłki siatkowej mężczyzn. Po przepracowaniu poprzedniego sezonu i pewnych sukcesach w rozgrywkach szkolnych, włodarze klubu zdecydowali się wystawić ekipę w lidze kadetów.

Drużyna z Jedliny-Zdroju trafiła do grupy z dwoma klubami z Kamiennej Góry (Kus-Kus i Meblomarket) oraz Victorią Wałbrzych. Przygotowując się do rozpoczęcia sezonu podopieczni Jarosława Marciniuka, nauczyciela wychowania fizycznego miejscowego gimnazjum, w piątek 25 września podjęli w meczu sparingowym kadetów Victorii Wałbrzych. Mecz rozegrano w Hali Sportowej przy Gimnazjum Miejskim, która będzie pełniła rolę „domowej” hali drużyny UKS-u. Obie ekipy nie zaprezentowały się w swoich optymalnych składach. Po blisko półtoragodzinnej walce sparing zakończył się wygraną wałbrzyszan 3:2.

Pierwszy ligowy mecz UKS-u odbędzie się 10 października w Hali Sportowej przy ul. Słowackiego 5. Gracze z Jedliny podejmą Sil Kus-Kus Kamienna Góra.

Czytaj również

Drugie zwycięstwo

Warto inwestować w dzieci

Miasto broni strażników

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 10-10-2009 14:03
3-0 dla kus kusa ;))
~kibic 10-10-2009 21:55
ale będzie rewanż w Kamiennej! pierwsze śliwki robaczywki ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nasi w kadrze

Mierzą prędkość

Beniaminkowie w II lidze

Wicemistrzowie Dolnego Śląska

Zagospodarowali szczyt