MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ukradł znajomej portfel

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 18 listopada 2015, 6:45
Aktualizacja: 7:11
Autor: opr.red.
Fot. red.
42–letni mieszkaniec Wałbrzycha odwiedził znajomą. Przy okazji ukradł jej portfel. Całą gotówkę przeznaczył na alkohol. Kompletnie pijany trafił do policyjnego aresztu.

14 listopad br. 25-letnia mieszkanka Janowic Wielkich zgłosiła kradzież portfela. Portfel wraz z zawartością 600 zł, karty płatniczej i dokumentów, "zniknął" z torebki, która stała w przedpokoju. Policjanci prowadzący sprawę ustalili, że kartą płatniczą dokonano transakcji, w jednym ze sklepów na terenie Wałbrzycha.

Kasjerka dokładnie opisała mężczyznę, który posługiwał się kartą. Jak się okazało był to 42-letni znajomy pokrzywdzonej. Mężczyzna odwiedził ją w mieszkaniu i wykorzystując jej nieuwagę z torebki zabrał portfel. Policjanci bez problemów ustalili miejsce pobytu amatora cudzego mienia. W chwili zatrzymania mężczyzna był kompletnie pijany. Miał prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

42-latek trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut kradzieży. Wkrótce stanie przed sądem, grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Czytaj również

Uszkodził drzwi

Obchodzili rocznicę

Kamieniecka oddana

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kl 18-11-2015 11:12
Wniosek? Należy staranniej weryfikować gości,których zaprasza się do domu. Menelom stop!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nobel dla Tokarczuk!

Sukces funkcjonariuszy

Nietuzinkowa postać

Większość za rządzącymi

Niepewny los basenu