MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ukradł portfel znaleziony przez przypadkowego przechodnia

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 1 maja 2019, 8:17
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy zatrzymali w miniony czwartek 37–letniego mężczyznę, który wykorzystał okazję i ukradł zgubiony przez pokrzywdzonego portfel z dokumentami oraz gotówką.

Do zdarzenia doszło 21 kwietnia po południu przy ul. Niepodległości przed jednym ze sklepów. 40-letni pokrzywdzony nie zwrócił uwagi, że po wyjściu z obiektu zgubił portfel z dokumentami oraz gotówką w kwocie 1 tysiąca złotych. Chwilę później mienie znalazł przypadkowy przechodzeń i próbował ustalić, do kogo ono należy. Sytuację wykorzystał jednak 37-letni złodziej, który wyrwał mężczyźnie portfel, a następnie uciekł.

Dzięki przeprowadzonym działaniom zrealizowanym przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu osoba odpowiedzialna za ten czyn wpadła w ręce funkcjonariuszy kilka dni później. 37-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu, także przy ul. Niepodległości. Podczas czynności procesowych podejrzany przyznał się do kradzieży. Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
1
10%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
2
20%
Złości
2
20%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wyburzenia w Walimiu

Taniec ich pasją

Napisz tekst

Dzieci pod kołami

Handlował tytoniem

Kolejne odkrycie

Ostrożni na drogach

Poszukuje ich policja