MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ugoszczą najlepszych

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Czwartek, 8 sierpnia 2019, 10:24
Aktualizacja: Sobota, 10 sierpnia 2019, 9:51
Autor: red
Fot. organizatorzy
Kolejna duża impreza sportowa odbędzie się na terenie naszego powiatu.

Mistrzostwa Polski w Biathlonie Letnim po raz kolejny zawitają do Czarnego Boru.

W dniach 20-22 września 2019 roku nartorolkostrada stanie się miejscem rywalizacji około 300 zawodników z całego kraju. Na starcie pojawią się wychowankowie Uczniowskiego Klubu Narciarskiego Melafir Czarny Bór - m.in. Mateusz i Wojciech Janikowie, Wojciech Filip i Przemysław Pancerz. O medale powalczą również goście - Kamila Żuk, Monika Hojnisz - Staręga i Krystyna Guzik.

Oficjalne otwarcie zawodów odbędzie się 21 września (sobota) o godz. 12.15. Na piątek zaplanowano treningi, a współzawodnictwo rozpocznie się w sobotę od godz. 9.00. Rywalizacja toczyć się będzie po raz pierwszy na nowym obiekcie, który został oddany do użytku jesienią ubiegłego roku. Zawodnikom podczas sportowych zmagań oraz wręczania nagród będzie towarzyszyć oprawa muzyczna Kapeli Góralskiej Janicki.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Areszt dla 18–latka

Seniorzy w stolicy

Odszedł na zawsze

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Szkoda 8-08-2019 13:09
...szkoda tylko, że zarówno podczas składania wniosku do MSiT o tę inwestycję, jak i w kilku innych podobnych sprawach - biathloniści szukali i otrzymali pomoc od zapaśników, a gdy pod koniec roku wójt Adam Górecki rozpoczął akcję wyrzucania zapasów z Czarnego Boru - cały biathlonowy klub - głowa w piasek, nikt nic nie widzi i nie słyszy... Oj nieładnie pani Prezes UKN Melafir... Jednak - karma wraca!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Biedaszyby wciąż istnieją

Świąteczne informacje

Zmodernizowany oddział

Fundacja Tokarczuk

Prosto w radiowóz