Zalogowanych: 5

Kraj: Udany start kolarzy Jamy

Środa, 8 sierpnia 2012, 17:26
Aktualizacja: 17:26
W VII Wyścigu MTB – Memoriał M.Gołdyna i Z.Niżyńskiego – Oleszna 2012 dobrze spisali się kolarze Jamy Wałbrzych.

W kategorii żak Dawid Słotwiński zajął 5. miejsce, a Nikolas Czapla był siódmy. W rywalizacji młodzików na 11 miejscu finiszował Oskar Margatis. W kategorii juniorek młodszych na najniższym stopniu podium stanęła Patrycja Piotrowska. Nasi kolarze zdominowali zmagania wśród juniorów młodszych. Zwyciężył Łukasz Winiarski, na trzecim miejscu wyścig ukończył Krzysztof Bujalski, 4. był Filip Helta, za nim finiszował Mateusz Banaś, a 14. do mety dojechał Emil Bisek. W zawodach juniorek triumfowała Karolina Piotrowska. W elicie kobiet mieliśmy jedyną reprezentantkę wałbrzyskiego Górnika. Justyna Kwiecińska, bo o niej mowa, zajęła 3. miejsce. W wyścigu masterów Mariusz Piotrowski był siódmy.