Wałbrzych: Udany Bike Maraton

Poniedziałek, 10 września 2018, 6:42
Aktualizacja: 10:00
Autor: JAZ
Tegoroczna edycja Bike Maratonu przyciągnęła na start blisko 3 tysiące zawodników, którzy mogli rywalizować na trzech dystansach.

Trasy przewidywały wyścig na 25, 49 i 72 kilometry. Dodatkowo organizatorzy przygotowali też trochę atrakcji dla najmłodszych uczestników zabawy.

Po zakończeniu zawodów, najlepsi zostali udekorowani nagrodami.

Na dystansie MINI najlepszy był Piotr Śliwiński z RMF FM Heg. Wysoko też uplasował się Filip Brzóska z Whyte Nexelo Wałbrzych. Wśród kobiet wygrała Matylda Szczecińska z Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Najlepsza wałbrzyszanka Monika Jeruzalska z Whyte Nexelo była 11.

Na dystansie MEGA najlepszy był Tomasz Pierwocha (RMF FM Heg). Wśród kobiet wygrała Zuzanna Krzystała (Sup Lifting). W wyścigu na 79 kilometrów wygrał Mariusz Kozak z JBG-2. Najlepszą z pań okazała się Anna Sadowska z 72d Windsport.