MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Uczą się

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 20 sierpnia 2019, 23:36
Aktualizacja: 23:43
Autor: JAZ
Fot. JAZ
Mecz sparingowy, w którym padła zbyt duża liczba bramek, by można było mówić o wyrównanym pojedynku. Orlik zagrał swoje.

Stworzył sobie całe multum sytuacji podbramkowych. Wykorzystał równie dużo i można byłoby powiedzieć, że nic więcej nie można byłoby dobrego o meczu powiedzieć, a jednak...

Drużyna Zagłębia Wałbrzych też miała swoje momenty. Chwile, które pozwalają śmiało powiedzieć, że i dla niej zaświeciło w tym meczu słońce. W drugiej części spotkania, wałbrzyszanki nie tylko stworzyły kilka ciekawych akcji to jeszcze miały rzut karny. Niestety strzał w środek bramki bardzo ułatwił obronę. Później kilka kolejnych sytuacji i w końcu piłka ląduje w siatce. Młody zespół szybko się uczy i ma olbrzymią szansę w niedługim czasie dorównać poziomem reszcie ligowej stawki.

Br.Ola Zieberker, Nikola Kaczanowska, Nikola Ostrowska, Natalia Marczewska, Justyna Zagozdon, Agata Markiewicz, Gabrysia Owczarz, Agata Kurowska, Maja Kozlowska, Julia Sitkiewicz, Sara Rudzik, Klaudia Winnicka, Vanessa Kamosz.

Trener Łukasz Wojciechowski nie mógł skorzystać z kilku zawodniczek. Wśród ni znalazły się: Angelika Hudak, Nikola Ladenberger, Klaudia Stomiana, Kamila Janicka. Z powodu kontuzji nie zagrała Dorota Szywała. Bramkę dla Zagłębia strzeliła Sara Rudzik.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Dziwi
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodatkowe pieniądze

Mają plan na rozwój

Wrocławianka w areszcie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ZAGŁĘBIE 21-08-2019 6:26
Brawo dziewczyny
~D... 21-08-2019 17:36
Co za głupek pisał tą relację? Kto z kim grał? Zagłębie z jakimś Orlikiem? Jaki ostatecznie był wynik? Droga Redakcjo, zlitujcie się nad czytelnikami - puki jeszcze ich macie - i autora tego bełkotu przerzućcie z pisana na mycie naczyń albo coś w tym stylu, tam może sobie poradzi... :-p,

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dietetyczna inwestycja

Popierają Andrzeja Dudę

Powalczą o medale

Murem za Dudą

Podium Górników