MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Tym razem List Otwarty

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 14 sierpnia 2009, 9:05
Aktualizacja: 9:23
Autor: ft
Duża burza wokół piłkarskiego Górnika przyczyniła się do wydanie kolejnego oficjalnego pisma. Tym razem z inicjatywą napisania Listu Otwartego wyszedł Bartłomiej Mazur, rzecznik prasowy stowarzyszenia Górnik Business Club. Umieścił on dokument na swojej stronie internetowej www.wałbrzych.info. Warto zapoznać się z jego treścią.

Szanowni Państwo

Działacze piłkarskiego Górnika
Członkowie Stowarzyszenia GBC
Kibice
Piłkarze

Z wielkim niesmakiem odbieram ostatnie wydarzenia jakie mają miejsce wokół naszego Górnika. Jest to jeden z tych momentów, w których wszelkie podziały i osobiste urazy powinny zostać schowane do kieszeni w imię dobra sprawy, wielkiej sprawy. Wszyscy mamy okazję, szansę zrobić coś co da impuls do działania naszej drużynie na najbliższe lata. I nie czas teraz na swary i kłótnie. Siądźmy wszyscy do jednego stołu, zróbmy wszystko, aby najważniejsze było dobro Górnika.

Proponuję spotkanie nas wszystkich – działaczy, kibiców, piłkarzy. Zgódźmy się co do jednego, że najważniejsze jest teraz, aby Górnik systematycznie awansował coraz wyżej i do tego, że ciąży na nas obowiązek dopilnowania przez nas wszystkich, aby nic tym celom nie stawało na przeszkodzie.

Jeszcze raz Panowie. Wyrzućmy z pamięci wszystko co tej współpracy nie pozwoli zawiązać się. Spotkajmy się wspólnie i dojdźmy do porozumienia.

list jest moją prywatną inicjatywą choć nie jest tajemnicą, że pełnię obowiązki rzecznika prasowego GBC

Bartłomiej Mazur

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Fabova w Medyku

Grali w Czechach

Futbolistki trenują

Duda w Wałbrzychu

Spektakl na 5–lecie

Sparingowe potyczki

Wygrana w Rewalu

Zdrój zaczyna sparingi