Zalogowanych: 7

Wałbrzych: Turniej pełen niespodzianek

Wtorek, 15 lutego 2011, 12:31
Aktualizacja: 12:34
Mocną obsadę miał V Turniej Brydża Sportowego O Puchar Rektora PWSZ AS, w którym wystąpiły 42 pary.

Wśród uczestników był młodzieżowy mistrz świata Piotr Zatorski, medaliści MP zawodnicy AZS Politechnika Wrocławska, czy reprezentantka Polski Cathy Bałdysz. I nie obyło się bez niespodzianek, bo turniej wygrała para wrocławska Marek MarkowskiRobert Księżopolski, uzyskując procent gry w wysokości 62,39.

Drugie miejsce zajęła para Cathy BałdyszBohdan Mazur (Wrocław) - 61,71%, a trzecie Ryszard Laskowski (Wałbrzych) – Bogumił Wegner (Legnica) – 61,52%. Kolejne miejsca przypadły w udziale: Leonowi Brylskiemu (Wałbrzych) – Leszkowi Urbańczykowi (Świdnica) – 60,49% i Markowi BałdyszowiPawłowi Wittenbeckowi (Wrocław) – 58,55%.

Najbardziej utytułowana para Piotr Zatorski- Stanisław Gołębiowski zajęła dopiero 10. miejsce. Najlepszą parą mikstową zostali Małgorzata Turska-MarcinkowskaPaweł Marcinkowski, a najlepszą parą młodzieżową Sammy BałdyszZofia Bałdysz.