MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Turniej na koniec wakacji

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 2 września 2015, 14:09
Aktualizacja: 14:11
Autor: PAW
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
Turniej piłkarski podsumowujący Wałbrzyskie Wakacje na Sportowo 2015 za nami.

Plan zajęć w ramach Wałbrzyskich Wakacji na Sportowo zapewniał opiekę instruktorów od godziny 9.00 do godz. 15.00. Łączyło się to dobrze z programem „Sportowa alternatywa – emocje bez ryzyka” od godziny 15.00, gdzie zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzili trenerzy osiedlowi i trwały one do godziny 19.00. Tak zaplanowane zajęcia pozwoliły wałbrzyskiej młodzieży szkolnej aktywnie spędzić wakacyjny wolny czas. Największą popularnością cieszyły się obiekty sportowe na Podzamczu przy PSP 26 i PSP 21 oraz na Starym Zdroju przy GZS nr 2, gdzie od rana do wieczora boiska sportowe tętniły życiem.

Na zakończenie dla najlepszych drużyn piłki nożnej (najpopularniejsza dyscyplina w trakcie wakacji) z obiektów PSP 26, PSP 21 i GZS nr 2 został zorganizowany turniej „Zakończenie wakacji”, który odbył się na boiskach Centrum AQUA ZDRÓJ. Najlepsze drużyny otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz bilety wstępu do parku wodnego AQUA ZDRÓJ.

Wyniki końcowe turnieju piłkarskiego:

Półfinały:

FC Polna – AS Roma 2:1
Boca – KP Żwir 4:0

Finał:

Boca – FC Polna 3:1

Mecz o 3 miejsce;

KP Żwir – AS Roma 3:2 (karne)

Klasyfikacja końcowa: 1 m. Boca 2 m. FC Polna 3 m. KP Żwir 4 m. AS Roma 5 m. Magistry 6 m. White Widow 7 m. Pompa Team 8 m. KS Gucia I 9 m. KS Gucia II 10 m. FC Osiedle.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Żyra odchodzi z Lubina

Sposób na życie

Otwarta lekcja

Duda w Wałbrzychu

Jak dobrze szkolić?

Przyjedzie Duda

Jedlina Cup za nami

Remis Zagłębia