MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trwają prace w gminie Stare Bogaczowice

Wiadomości: REGION, Stare Bogaczowice
Wtorek, 10 listopada 2015, 17:28
Autor: red
Fot. UG Stare Bogaczowice
Na odcinku drogi wojewódzkiej ze Strugi do Starych Bogaczowic Dolnośląskie Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu wykonały zespojenie pomiędzy pasami położonego asfaltu co zabezpieczy nawierzchnię przed działaniem mrozu.

Oczyszczono pobocza z nagromadzonych przez lata nanosów oraz odnowiono biało-czerwone pasy ostrzegawcze na drzewach. Jak zapewnia Dyrektor ds inwestycji Tadeusz Sroka na wiosnę zostaną wymalowane białe pasy na skrajni jezdni co również poprawi bezpieczeństwo na drodze.

W Jabłowie tymczasem zakończyły się prace przy remoncie 200-metrowego odcinka drogi gminnej. Droga ta otrzymała nawierzchnię z kostki betonowej i uporządkowano przy niej pobocza. Wykonano również przepust pod drogą wojewódzką pozwalający na odprowadzenie wody opadowej z tej drogi. Jest to już druga wyremontowana w tym roku droga w tej miejscowości.

A w Nowych Bogaczowicach oddano do użytku most na Strzegomce i uporządkowano koryto rzeki na odcinku ok. 100 metrów znacznie zmniejszając zagrożenie podtopieniami sąsiadujących budynków.

Czytaj również

Stawiają na rozwój

Kochają muzykę

Kamieniecka oddana

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 12-11-2015 22:06
A kiedy wytną te mordercze drzewa?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych przedsiębiorcom

Naprawili mur

Zmiana organizacji

Zrezygnujcie z plastiku!

Policja zaprasza