MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 25 maja
im. Grzegorza, Magdaleny

Treningi online

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 9 kwietnia 2020, 9:44
Aktualizacja: 9:46
Autor: JAZ
Fot. red
Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai, w dobie ogólnonarodowej kwarantanny, zainspirowała swoim działaniem kluby w całej Polsce. Szybko do tego typu funkcjonowania zachęciła innych.

Wałbrzyski Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai Obi również dołączył do akcji i od teraz prowadzi swoje treningi w wersji online.
- Nasi karatecy ćwiczą z nami we wtorki i czwartki o 18:00. Widzimy się też z grupą CardioFit, do której zapraszamy również rodziców naszych karateków. Wszyscy możecie ćwiczyć z nami. Wystarczy do nas napisać i wyrazić taką chęć - piszą na swoim profilu społecznościowym trenerzy klubu.

Do przeprowadzenia zajęć nie potrzeba zbyt dużo miejsca. Każdy może w domu wygospodarować niewielką przestrzeń, która pozwoli na wykonywanie podstawowych czynności ruchowych. Obecni już członkowie klubu mogą więc podtrzymywać formę, poprawiać techniczne umiejętności poszczególnych technik karate. Wszystko odbywa się praktycznie jak na każdych zajęciach, przed epidemią. Wystarczy odrobina chęci i dyscypliny, a kwarantanna wcale nie musi być przeszkodą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zagłębie wznawia treningi

Odszedł Edward Drąg

Obiekty już czynne

Żuk nadal podopieczną Greisa

Wałbrzych Centrum

Ostatnia szansa

Sudecka Setka odwołana

„Czesne za ZERO?” – TAK