MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Trele Morele ma 10 lat

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Środa, 14 września 2011, 11:49
Aktualizacja: 11:53
Autor: red
Fot. Urząd Miasta w Boguszowie–Gorcach
Teatrzyk dziecięcy Trele Morele, działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Boguszowie–Gorcach, brawurowo zaprezentował się w swoim jubileuszowym spektaklu zatytułowanym „Zbzikowana Historia”.

Publiczność zgromadzona w sali MBP-CK miała okazję podziwiać dowcipne i dynamiczne przedstawienie oraz wspaniałą grę młodych aktorów

W związku z tak ważną rocznicą artystom oraz instruktorce Katarzynie Bernaś gratulacje złożyli Burmistrz Miasta Waldemar Kujawa oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Jolanta Woźniak .

Władze Miasta z okazji 10. urodzin Trele Morele przygotowały dla grupy teatralnej jubileuszowy prezent – kamerę cyfrową ze statywem. Burmistrz wręczając dzieciom upominek podkreślał nie tylko artystyczne zasługi utytułowanej grupy, ale również jej wkład w promocję miasta na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Upominki dla Teatrzyku Trele Morele przygotowała również Dyrektor MBP-CK Elżbieta Gajewska oraz Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych Leonard Górski. Jubileuszowej uroczystości towarzyszyły dziecięce prezentacje artystyczne sekcji MBP-CK. Przygotowano wystawę prac sekcji plastycznej prowadzonej przez Stanisława Sułka, zaprezentowali się także młodzi gitarzyści - członkowie prowadzonej przez Katarzynę Pierzchałę sekcji muzycznej.

Impreza zakończyła się prezentacją multimedialną podsumowującą 10 lat działalności Trele Morele oraz słodką niespodzianką w postaci urodzinowych tortów przygotowanych przez Halinę Bieniecką.

Czytaj również

Wałbrzych spadł w rankingu

Różnorodny asortyment

Festiwal już w sobotę

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~klementynka 14-09-2011 14:50
bardzo udana impreza, gratulacje wszystkich małych artystów i ich opiekunów. To dobrze, że dzieci mają różne pasje, a nie tylko siedzą przed komputerem lub telewizorem. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was:) !!!! P.S. Teatrzyk świetny, a młodzi gitarzyści zapowiadają się obiecująco:)
~suła 15-09-2011 0:02
imponujaca to jest ta laseczka z fotki nr 4 a reszta to moze nowy kita i mika sie narodza ha ha ha:)
~zgred 15-09-2011 13:27
A po co komu nowy Kita i Mika, jedni już są i to nam wszystkim wystarczy. Jest to co najmniej nie na miejscu. A laseczka rzeczywiście fajna:P

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Życzenia na rocznicę

Dotacja na projekt dla "Młodego Artysty"

Zmarł symbol Wałbrzycha

Jak wykonali budżet?

Z nowym programem