MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Tośmy się naoglądali

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 6 sierpnia 2010, 16:50
Aktualizacja: 16:52
Autor: Sven
Wczoraj podaliśmy, że seans w Letnim Kinie Plenerowym absolutnie nie jest zagrożony, ponieważ w razie deszczu odbędzie się w jednym z budynków stadniny.

Jednak dzisiaj otrzymaliśmy komunikat mówiący o odwołaniu projekcji ze względu na niesprzyjającą pogodę. Impreza została przeniesiona na piątek, 13 sierpnia, na godzinę 21.30. Z jednym wszakże zastrzeżeniem: w razie niesprzyjającej pogody seans odbędzie się w siedzibie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Białym Kamieniu.

Sprawdziliśmy, co właściwie oznacza tytuł „Pupendo”. Znaleźliśmy dwa wyjaśnienia. W recenzji Piotra Czerkawskiego czytamy: „pupendo to dziwaczny rytuał, który zaczyna się jak erotyczny akt, a w efekcie okazuje się niewybrednym żartem” (www.ofilmie.pl). Z kolei Janusz Wróblewski w „Polityce” pisze: „A co znaczy „Pupendo”? Dziecięcy rytuał inicjacyjny polegający na rzucaniu ciężkiej i zimnej monety na goły brzuch komuś, komu obiecało się coś przyjemnego”. Jak dla nas – „czeski film”.

Choć to nie nasza wina, przepraszamy za powstałe zamieszanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kuchciński nie zaszkodził

Paralotniarz w szpitalu

Złóż wniosek

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~A. 6-08-2010 16:57
Oooo czyli to dokładnie film o tym, jak nas robią organizatorzy w bambuko :))) Pięknie dobrane !!!
~sztyrlic i henio 6-08-2010 17:49
Ale Heniutek się wk... bo szliśmy z Sobiecina na piechotę żeby tą szmirę obaczyć. Wiadomo za cenę czterech biletów mieliśmy dwie nalewki.
~Rebel Yell 7-08-2010 8:14
Przepraszam sztyrlic ale musze przyznac ze jestes w moim typie :)
~kolo 7-08-2010 9:03
No niestety, ale organizatorzy znów dali babola. Odwołują seans po raz kolejny. Może lepiej wcale nie ogłaszać, że coś będzie, a nie zmieniać decyzje co kilka dni.
~sztyrlic i henio 8-08-2010 22:01
A to nie ma czego Rebel hopaku przepraszać. Jak się człowiek natyra ciągnąc wózek ze złomkiem to i po robocie trzeba gardło przepłukać. No wiesz szkodliwe warunki pracy, spaliny, straż miejska, monitoring i od ochroniarza można z kopa dostać! Ale my z Heniutkitm ludzie światowe i z kulturą zapoznani. Henio ładniej hymn zapodaje niż Edytka od Górniaków!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dyduch z numerem 1

Kolejna edycja

Warto posłuchać

Falstart Górnika

Muzyczna Sobota