MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Tenisiści po II rundzie

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 16 lipca 2009, 14:35
Aktualizacja: Czwartek, 15 października 2009, 15:18
Autor: ft
Fot. użyczone
9 zawodniczek i aż 89 zawodników rywalizowało ze sobą podczas II rundy wakacyjnych rozgrywek Wałbrzyskiej Ligi Amatorów Tenisa Ziemnego. W kategorii Panów prowadzi z kompletem punktów Tomasz Huszczo, a w kategorii Pań Violetta Biedermann.

II runda mężczyzn
Grupa I
1.Tomasz Huszczo
2.Sebastian Stawicki
3.Piotr Ząbek
4.Piotr Kaczmarczyk
5.Waldemar Więcław
6.Maurycy Utecht (spadek)
7.Waldemar Walkowicz (spadek)

Grupa II
1.Maciej Kosiba (awans)
2.Krzysztof Rychter (awans)
3.Krystian Biernacki
4.Grzegorz Krawiec
5.Janusz Święcicki
6.Marek Rajca (spadek)
7.Jarosław Babicz (spadek)

Grupa III
1.Mirosław Jałówko (awans)
2.Tomasz Skurczyński (awans)
3.Maciej Gagatek
4.Waldemar Ochocki
5.Marek Marciniak
6.Bartek Strojek (spadek)
7. Marcin Korba (spadek)

Grupa IV
1.Artur Malczewski (awans)
2.Jarosław Skubisz (awans)
3.Jakub Szymczak
4.Bartek Kasperowicz
5.Daniel Maciaszek
6.Adam Kuligowski (spadek)
7.Tomasz Dyląg (spadek)

Grupa V
1.Daniel Szurma (awans)
2.Adrian Górski (awans)
3.Piotr Ek
4.Radosław Żarkowski
5.Jacek Babicki
6.Przemysław Jankiewicz (spadek)
7.Wiesław Kazimierski (spadek)

Grupa VI
1. Maciej Lang (awans)
2. Łukasz Duda (awans)
3.Robert Piotrzkowski
4.Marek Turliński
5.Jarosław Chruściel
6. Wojciech Paul (spadek)
7. Michał Majewski (spadek)

Grupa VII
1.Krzysztof Dobrowolski (awans)
2.Jan Skurczyński (awans)
3.Krzysztof Ławniczak
4.Mariusz Włochal
5.Paweł Gasz
6.Piotr Starczukowski (spadek)
7.Marcin Placek (spadek)

Grupa VIII
1.Jacek Brachoń (awans)
2.Ryszard Cichalewski (awans)
3.Stefan Kowalczyk
4.Andrzej Chudański
5.Janusz Klimek
6.Daniel Dębski (spadek)
7.Adam Wymysłowski (spadek)

Grupa IX
1.Piotr Stawicki (awans)
2.Dariusz Krasiński (awans)
3.Jarosław Graca
4.Ryszard Kosiba
5.Zdzisław Kubieniec
6.Krzysztof Gorzędowski (spadek)
7.Andrzej Wawrzyszyn (spadek)

Grupa X
1.Dariusz Borczyk (awans)
2.Zdzisław Rogala (awans)
3.Tomasz Barczyk
4.Mieczysław Markiewicz
5.Ryszard Kmita
6.Jarosław Tanaś (spadek)
7.Daniel Piórkowski (spadek)

Grupa XI
1.Michał Szymczak (awans)
2.Jarosław Bocheński (awans)
3.Marek Urlik
4.Janusz Kuc
5. Leszek Marciniuk
6.Edward Staszkiewicz (spadek)
7.Waldemar Maciejewski (spadek)

Grupa XII
1.Maciej Mirek (awans)
2.Lucjan Luteńko (awans)
3.Rafał Rongiers
4.Radosław Osajda
5.Robert Staniewski
6.Rafał Biedermann (spadek)
7.Piotr Suhak (spadek)

Grupa XIII
1.Tomasz Piątkowski (awans)
2.Dariusz Stawowy (awans)
3.Mariusz Dybczyński
4.Grzegorz Stawicki
5.Marek Mączka

Najlepsza dziesiątka klasyfikacji generalnej mężczyzn:
1.Huszczo Tomasz 200
2.Stawicki Sebastian 197
3 Kaczmarczyk Piotr 194
4.Walkowicz Waldemar 193
5.Ząbek Piotr 191
6.Utecht Maurycy 191
7.Więcław Waldemar 188
8.Święcicki Janusz 184
9.Rychter Krzysztof 183
10.Biernacki Krystian 181

II runda kobiet:
Grupa I
1.Violetta Biedermann
2.Martyna Gawlik
3.Ewa Korba
4.Patrycja Kopacka
5.Lidia Ek (spadek)

Grupa II
1.Janina Biel (awans)
2.Natalia Krawczyk
3.Edyta Cholewa
4.Dorota Wojtkiewicz

Klasyfikacja generalna kobiet po dwóch rundach:
1.Biedermann Violetta 199
2.Kopacka Patrycja 197
3.Korba Ewa 196
4.Biel Janina 192
5.Gawlik Martyna 192
6.Ek Lidia 190
7.Cholewa Edyta 189
8.Krawczyk Natalia 187
9.Wojtkiewicz Dorota 184

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Jacek C. na wolności

Maraton na raty

Znakomici tenisiści

Popierają Dudę

Turniej tenisa

Żuk pewniakiem

Mogli zrywać czy też nie?