MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Targi edukacyjno–zawodowe w Siódemce

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 12 marca 2015, 6:30
Aktualizacja: Sobota, 14 marca 2015, 11:04
Autor: Katarzyna Szwarc
Fot. Katarzyna Szwarc
W środę na terenie Publicznego Gimnazjum nr 7 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu odbyły się targi edukacyjno–zawodowe szkół ponadgimnazjalnych z Wałbrzycha i okolic.

Frekwencja dopisała, a przedstawiciele Siódemki szacują, że w ciągu całego dnia przez targi przewinęło się ok. 200 potencjalnych uczniów zainteresowanych nauką w pobliskich placówkach. Młodzież mogła zasięgnąć informacji na temat oferty edukacyjnej konkretnych szkół nie tylko od nauczycieli, ale i od obecnych uczniów danych instytucji. Przedstawiciele liceów, techników i zawodówek służyli informacją na każdy temat, rozdawali ulotki informacyjne oraz prezentowali swoje dotychczasowe dokonania.

Jak mówią sami organizatorzy „Innowacyjną formułą w tym przedsięwzięciu jest fakt, że w progach Siódemki gościli gimnazjaliści z Zespołu Szkół Integracyjnych oraz z Publicznego Gimnazjum nr 3, a inicjatywa ta dowodzi, że możliwa jest merytoryczna rywalizacja i jednocześnie współpraca w obrębie łączących działań skierowanych na dobro ucznia, integrację środowiska itp.”

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

IN–SANITY na Słowackiego

Ciągnikiem na promilach

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Zdolni nagrodzeni

Młodzi i zdolni

Przyjedzie Duda

Pożegnanie "Jarzębinek"

Egzamin ósmoklasisty w PSP nr 15