MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 31 maja
im. Anieli, Petroneli

Talenty młodzieżowe

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 8 marca 2020, 11:13
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 marca 2020, 8:41
Autor: red
Fot. użyczone
Piątkowy wernisaż wystawy "Perspektywy" zorganizowany przez klasę 3 DP z maturą międzynarodową w Centrum Nauki i Sztuki "Stara Kopalnia" zgromadził wielu sympatyków talentów artystycznych młodzieży I LO.

Na co dzień doskonalą oni swój warsztat artystyczny na przedmiocie Visual Arts, który prowadzi Prof. Sylwia Sobieraj-Borowiec.

Na wystawę objętą patronatem Prezydenta Romana Szełemeja przybyli zaproszeni Goście, a wśród nich: Krystyna Olanin (wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej), Małgorzata Wiłkomirska (Przewodnicząca Komisji Edukacji w Radzie Miejskiej), Aleksandra Mentek (Biuro Edukacji), Ernest Truszkowski (Zastępca Dyrektora Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia) oraz Piotr Micek (Dyrektor BWA w Wałbrzychu), a także Oksana Citak (Dyrektor I LO), Beata Urbaniak (Wicedyrektor I LO ds. matury międzynarodowej) oraz Nauczyciele i Przyjaciele I LO.

Wystawę przygotowali: Basia Szpilka, Maja Krzyżańska, Róża Gregorczyk, Michał Kawa, Kasia Rongiers, i Olek Pyka. Wystawę będzie można oglądać jeszcze przez tydzień (Budynek B 10, pierwsze piętro, "Stara Kopalnia").

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

Integracja na łonie przyrody

Rzeźbiarska perełka

Otwierają przedszkole

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Bzdet 8-03-2020 12:13
Kiedyś było Biuro Wystaw Artystycznych. Teraz w Złomiarni jest jeden wielki śmietnik, gdzie wszystko musi się TAM obowiązkowo odbywać.Albo jak nie tam, to w AquaZ. Nie ma innej możliwości.Tak to jest w Lemingradzie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pomnik Smoleński

Castle Party odwołane

Raport prezydenta

Żłobek już wkrótce

Poszukują sekretarza