MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 26 maja
im. Filipa, Pauliny

Szukamy świadków

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 20:36
Aktualizacja: 20:37
Autor: red
W piątek około godziny 23.00 przy ulicy Kosteckiego w Wałbrzychu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy najpierw stracił przyczepność, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo i słup energetyczny, a potem wywrócił się na bok i dachem uderzał o kolejna drzewa. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku pozostawiając rannego pasażera.

20 sierpnia około godziny 23.00 nieustalony mężczyzna kierujący samochodem Ford Fiesta nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na łuku jezdni w lewo stracił panowanie na pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo oraz w słup energetyczny.

Pojazd przewrócił się na bok, a dachem uderzał w kolejne drzewa. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia pozostawiając w samochodzie rannego 16-letniego pasażera. 16-latek doznał podwichnięcia kręgów szyjnych i pozostał na leczeniu w szpitalu. Był w stanie po spożyciu alkoholu (0,16‰ alkoholu w organizmie). Nie stosował pasów bezpieczeństwa. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

W związku z powyższym zwracamy się prośbą do wszystkich, którzy byli świadkami tego wypadku, bądź mają jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu, o osobisty kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, przy ulicy Mazowieckiej 2, bądź telefoniczny pod numerami: 074/ 842-02-64, 074/842-02-10. Informacje w tym temacie można również przekazywać na policyjny numer alarmowy 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Życzenia dla pielęgniarek

Odwiedli go od skoku

Gra terenowa

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~michal 23-08-2010 23:52
Satyryczny tekst... Jak na litość boską chcecie go znaleźć??? Skąd pasażer ma wiedzieć kto kierował? Samochód może należeć do każdego, do nikogo również, czemu nie? Jeśli poszkodowany nie wyraża chęci współpracy, to najwyraźniej nic się nie stało. Było ciemno, 23:00, ulica Kosteckiego nie jest miejscem gdzie przewijają się spacerowicze. Jak Policja ma budzić szacunek skoro w taką sprawę angażują media?
~rr 24-08-2010 6:52
Matołku t , że poszkodowany nie wyraża chęci współpracy nie ma tu znaczenia i nie zwalnia to Policji z dochodzenia do prawdy i pociągnięcia kierowcy do odpowiedzialności. O ile wiem spowodowanie wypadku jest ścigane z urzędu a nie "jeśli poszkodowany wie". A wałbrzyszek to nie tvn24, tv dami to nie Polsat. Poza tym myślę, że szacunku raczej wałbrzyskiej policji z tego powodu nie ubędzie ani nie przybędzie. Ale fakt Kosteckiego to nie deptak, trudno im będzie doszukać się świadków.
~Hans 24-08-2010 21:02
Jakie to proste - jak przez tyle drzew przeleciał to nic dziwnego, że się znalazł na siedzeniu pasażera...
~michal 26-08-2010 11:30
Tak, ale skoro jest samochód i poszkodowany, to jest punkt zaczepienia, czyż nie? Skoro idziesz tym tokiem rozumowania to powiem... wychodzi na to, nasi policjanci to nie Starsky i Hutch aby samodzielnie to rozwiązać. Matołku

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Co słychać w Wałbrzychu?

Stara Kopalnia ma 250 lat

Chorych wciąż przybywa

Raport prezydenta

Podstępni oszuści